התחברות עם סיסמה facebook login password

פייסבוק (Facebook) הודיעה על השקת תכונה חדשה, תשולב באפליקציית המובייל וגם בגרסת הדפדפן, באמצעותה יוכלו משתמשים לקבל אינדיקציה לגבי הזמן שמבלים בקריאת הפוסטים שמופיעים בתזרים החדשות הראשי.

התכונה החדשה באה לידי ביטוי בזמן שיופיע שיופיע בתחתית כל פוסט בתזרים. באמצעותו יוכל לקבל המשתמשים אינדיקציה כמה זמן הם בילו בפוסט המדובר. על פניו אפשרות זו אולי נשמעת שולית במקצת, אך על-ידי כך פייסבוק תקבל מידע שיאפשר לה לזהות את הפוסטים שמעניינים יותר את הקוראים.

"אין חובה לעשות לייק או לכתוב תגובה על כל פוסט – גם אם אהבנו אותו", הסבירו ברשת החברתית. "לעתים אנו רוצים להיות עדים לאירוע חמור או סתם לקרוא משהו שמעניין אותנו מבלי הצורך להזדהות". התכונה החדשה, כך מקווים בחברה, תעזור לה גם להתאים את הפוסטים לקהל ספציפי, וליצור אוסף חדשות רלוונטי לכל משתמש.

פייסבוק תשחרר את התכונה הזו באופן הדרגתי, והיא תגיע לתפוצה מלאה בשבועות הקרובים. למקרה ששאלתם אגב, האפשרות תהיה זמינה גם בישראל, בניגוד לאפשרויות חדשות אחרות אותן משיקה החברה.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.