לאחר שפייסבוק השיקו את האפשרות לבחור מי יוכל לצפות בסטטוסים שלכם והרחיבו את הגדרות הפרטיות, היא הוסיפה השבוע עוד עדכון קטן: כפתור Subscribe (הרשמה). התוספת החדשה מאפשרת למי שרוצה לעקוב בצורה חד צדדית אחרי משתמש פייסבוק אחר (שיאשר כי הוא מסכים שיתווסף הכפתור לפרופיל האישי) ומציג לכם את העדכונים הציבוריים של אותו משתמש בדף החדשות שלכם. מהחברים הקיימים שלכם, הכפתור מאפשר לבחור אילו מבין התכנים השונים שהוא מפרסם אנחנו נראה בדף החדשות התכנים ונוכל לסנן את מה שלא רצוי כמו, תמונות, משחקים, אירועים וכ"ו.

"עד עכשיו לא היה קל לבחור בדיוק מה אתה רוצה לראות בפיד החדשות שלך. אולי תרצה לראות יותר עדכונים מהחברים הכי טובים שלך ופחות מעמיתים לעבודה. תוכל גם לראות עדכונים מאנשים שאתה מעוניין לשמוע מהם  אבל לא מכיר אותם באופן אישי  כמו עיתונאים, אמנים ואנשי פוליטיקה", נאמר בהודעה של פייסבוק לתקשורת.

אם האפשרות החדשה של פייסבוק נשמעת לכם מוכר, זאת מכיוון שהשירות דומה יותר לטוויטר וגוגל פלוס. בטוויטר יש אפשרות למשתמשים לעקוב אחר משתמשים אחרים ולקבל סטטוסים ציבוריים, גם מכאלה שהם לא מכירים או אישרו אותם. אותו הדבר מתרחש גם בגוגל פלוס, הרשת החברתית החדשה של גוגל שם נוכל לעקוב אחר משתמשים מבלי הצורך לאישורם, ולצפות בסטטוסים ציבוריים שהם פרסמו.

השבוע פייסבוק גם הכריזה על אפשרות ליצור קבוצות של חברים בצורה נוחה יותר, כך שתוכלו לפרסם סטטוסים למעגלים מסויימים (כן, מגוגל פלוס) במקום לכל החברים, ודבר נוסף הוא ה-Smart List בוא פייסבוק אוטומטית תיצור לכם רשימת חברים לפי עבודה, חברים, משפחה וכו'.