זה היה מהיר. לפני פחות משבוע דיווחו ב-The Verge שפייסבוק בוחנת תצוגת תמונות חדשה א-לה גוגל+ ונראה כי היום השינוי נכנס לתוקף לרוב המשתמשים של הרשת החברתית הגדולה בעולם.

 אופן הצגת התמונות בפייסבוק כעת זהה לאופן הצגת התמונות בגוגל+, כך שהתצוגת התמונה החדשה תוצג על רקע שחור ובצידה הימיני או השמאלי (במידה ואתם משתמשים בממשק העברי) את רשימת התגובות, זאת במקום הצגת התגובות בתחתית עד כה. יוצגו רשימת התגובות ומתחתן "סיפורים ממומנים" שהם בעצם פרסומות, ורוחבה של תמונה  לא יעלה על 900 פיקסלים . למרות שאופן הצגת התמונות החדש הוא בהחלט לא רעיון מקורי של מארק צוקרברג ושות', הוא בהחלט נוח יותר. התמונות זוכות לגודל מרשים ולא עוד מוגבלים למרחב קטנטנן במרכז המסך ובנוסף הרקע השחור מאפשר להתמקד בתמונה ומפחית את ה"רעש" שיצר הרקע הלבן.

במידה ואתם עדיין נתקלים באופן הצגת התמונות הישן, יש להתנתק מחשבון הפייסבוק ולהיכנס בשנית. (מקור)

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.