מעתה לא ניתן להשתמש יותר ב-Messenger של פייסבוק (Facebook) בלי חשבון ברשת החברתית. מדובר בשינוי שביצעה החברה לאחרונה והוא נחשף היטב בשרשור של משתמשים מתוסכלים ב-Reddit.

מאז 2015 איפשרה פייסבוק הרשמה למסנג'ר בעזרת מספר טלפון בלבד, ללא צורך בחשבון מלא. אך לפי בדיקת TGspot, לפני כשבוע וחצי עדכנה החברה את עמוד העזרה של Messenger בנוהל החדש. תחת השאלה "האם אני יכול להירשם אם אין לי חשבון פייסבוק?" שונתה התשובה ל-"לא – תצטרך ליצור חשבון פייסבוק על מנת להשתמש ב-Messenger". אגב, בגרסה העברית לאותו עמוד התשובה, נכון לרגע זה, היא עדיין "גם אין לך חשבון פייסבוק, באפשרותך להירשם ל-Messenger באמצעות מספר הטלפון הנייד שלך", אבל זה יתוקן בקרוב.

החברה מדגישה כי מי שכבר נרשם ל-Messenger בעזרת מספר טלפון בלבד יוכל להמשיך להשתמש בו ללא חשבון פייסבוק, ומוסיפה כי מי שהיה לו חשבון פייסבוק וסגר אותו יוכל להמשיך להשתמש בעזרת שם המשתמש והסיסמא.

"גילינו שהרוב המוחלט של האנשים המשתמשים ב-Messenger כבר נכנסים דרך חשבון פייסבוק, ורצינו לפשט את התהליך. אם אתם כבר משתמשים בלי חשבון פייסבוק, אין צורך לעשות דבר", מסר דובר של החברה.