פייסבוק (Facebook) שמה סוף לאחד הדברים המציקים והמבלבלים ברשת החברתית: תיקיית Other, שרבים לא הבינו את מהותה.

כידוע, פייסבוק מציעה תיבת דואר לשליחת הודעות בין המשתמשים, אולם מלבד הדואר הנכנס (Inbox), היא הוסיפה גם תיקיית other, המרכזת תכתובות של משתמשי הרשת החברתית אך שאינם חברים שלנו. כך היה קורה כשגולשים ששלחו לנו הודעה, היא לא הייתה נקראת בשל העובדה כי לא התקבלה כל התראה וההודעה הועברה ישר לתיקיית other. אמנם הדבר מנע הודעות לא רצויות (spam), אך גם הודעות רצויות לא הגיעו ליעד.

כעת, פייסבוק מציגה חידוש שאולי יקל על המשתמשים. החידוש, המכונה Message Request, יאפשר לשלוח הודעות רק אם אתם חברים, או היה ביניכם כבר דו שיח או ששניכם מסונכרנים באמצעות מספר הטלפון דרך המסנג'ר אחד לשני. באם מדובר במישהו זר שמעוניין לשלוח הודעה, תתקבל מעין בקשת הודעה בתיבת ה-Inbox, כך שאפשר לאשר או להתעלם. כך לדברי פייסבוק, הדבר יאפשר להילחם בהודעות ספאם ומצד שני כן לקבל הודעות שרלוונטיות עבורנו. שינוי נוסף הוא שכעת יהיה ניתן לשוחח עם חברים רק באמצעות מספר הטלפון שלהם.

"בעוד הדבר נראה כמו שינוי קטן, מדובר למעשה בשינוי מהפכני לפיתוח" נאמר בהודעה. "צפו לחידושים נוספים בחודשים הקרובים, ונמשיך לחדש ולשפר את דרכי התקשורת בין אנשים".

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.