גוגל (Google) הציגה לאחרונה את ה-Chrome Push, פרוטוקול חדש המאפשר לאתרי אינטרנט לשלוח התראות דרך הדפדפן, כך הגולשים יוכלו לקבל את כל העדכונים מהאתר ללא צורך בהורדת האפליקציה. כעת, אפשרות חדשה זו מגיעה גם לפייסבוק (Facebook) ומשתמשי הכרום באנדרואיד יכולים לגלוש לאתר הנייד של פייסבוק ולהתחיל לקבל התראות ישירות מהדפדפן גם אם לא מותקנת האפליקציה במכשיר.

רבים מעדיפים לגלוש לאתר הנייד של פייסבוק ולא להתקין את האפליקציה. בין אם זה בשל הרצון לשמור על הפרטיות היחסית במתן ההרשאות הנדרשות וחסכון בצריכת הנתונים, שכן כידוע, האפליקציה היא צרכנית עיקרית של נתונים בהשוואה לאתר הנייד הנחשב לרזה  וקל יותר לטעינה, דבר החשוב בעיקר למדינות המתפתחות.

כדי לאפשר את ההתראות תחילה יש לוודא כי אתם משתמשים בגרסה האחרונה של דפדפן הכרום דרך כניסה לחנות האנדרואיד במכשיר. לאחר מכן יש לגלוש לאתר המותאם (m.facebook.com), להתחבר לחשבון האישי, ומיד לאחר מכן תוצג הודעה שבה על עליכם לאשר כי אתם מעוניינים לקבל התראות מאתר זה ומרגע זה ואילך, כל התראה של פייסבוק תשלח אליכם לנייד. כדי לוודא כי ההתראות מופעלות או כדי להפסיק אותן יש להיכנס לתפריט הראשי של הדפדפן > הגדרות > הגדרות אתר > התראות ולבדוק כי פייסבוק מופיעה ברשימה.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.