פייסבוק (Facebook) נכנסת רשמית לעולם ההיכרויות: דיווחים רבים טוענים כי החברה בוחנת בימים אלה תכונה חדשה שתתווסף לרשת החברתית אשר תאפשר למשתמשיה לחזר אחד אחרי השני בצורה קלה יותר. בניגוד לתחזיות קודמות, לא מדובר באפליקציה נפרדת אלא בלשונית חדשה שתוצג באתר ולאפליקציה.

בחודש מאי האחרון סיפקה פייסבוק הצצה לתכונה, וכעת נחשף מבט מקדים של איך זה אומר לעבוד, זאת באמצעות לכידות מסך שחולצו מהקוד האחרון של האפליקציה. מרגע שמשתמש מפעיל את Facebook Dating הוא יוכל לראות רק משתמשים אחרים שגם הם הפעילו את התכונה, והוא מסוגל אף לבחור אם להיראות רק על ידי חברים או גם על ידי חברים של חברים, זרים וכן הלאה. Facebook Dating גם מבטיחה לא לפרסם דבר בתזרים החדשות בשמו של המשתמש. הגדרות הפרופיל מאפשרות גם הגדרות מגזר שונות, כמו למשל טרנסג'נדרים ורמות עניין ותחומים רבים.

התכונה תציע למשתמש להצטרף לאירועים או קבוצות חברתיות שקשורים לתחום ההיכרויות, ואף תציג בפני המשתמש פרופילים של אנשים שיכולים להתאים לו בהתבסס על המידע האישי שלו. ברגע ששני משתמשים מביעים עניין זה בזה, הם יוכלו להמשיך לשוחח באמצעות מסנג'ר או וואטסאפ. פיסבוק שוקלת להגביל את מספר המשתמשים שבהם אפשר להביע עניין, ככל הנראה כדי למנוע ספאם או מחזרים אובססיביים. כמו כן חסימה של משתמש ב-Facebook Dating לא בהכרח אומרת חסימת הפרופיל שלו בפייסבוק.

קרא עוד:  החל מהיום: הסייענית של גוגל היא גם מתורגמן אישי

השירות ככל הנראה יוצע למשתמשים בשלב הראשוןו בחינם וללא פרסומות, והוא יהיה זמין רק למשתמשים בגילאי 18 ומעלה בגבולות ארה"ב בלבד. טרם ידוע מתי