למרות כי פייסבוק (Facebook) רכשה את וואטסאפ (WhatsApp) ואינסטגרם (Instagram) כבר לפני מספר שנים, מלבד אינטגרציה בסיסית בין השירותים אין ממש סממנים של חברת האם. עם זאת, נראה כי הדברים הולכים להשתנות, כאשר החברה מתכננת מיתוג מחדש.

לפי הדיווח, העובדים כבר החלו להתכונן למהלך בו שמות השירות וכמובן האפליקציות ישתנו. כך בקרוב, באינסטגרם יתווסף הכיתוב "Instagram from Facebook" ואילו בוואטסאפ ייכתב "WhatsApp from Facebook". השם החדש יוצג כבר בחנות האפליקציות, כך שהציבור הרחב ידע כי הן נמצאות בבעלות פייסבוק.

דובר החברה אישר כי אכן המהלך צפוי לקרות כבר בקרוב: "אנו רוצים להיות יותר שקופים לגבי המוצרים והשירותים שהם חלק מפייסבוק".

מדובר בצעד נועז, אך מתבקש, זאת שהחברה נמצאת בחקירה של הרשות הפדרלית לתקשורת בארה"ב. בפייסבוק אף שוקדים לאחד בין הפלטפורמות ולאפשר למשתמשים משירות אחד לשוחח עם משתמש בשירות אחר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.