יצירת רשימה חדשה
הוספת פרופיל לתחומי עניין

אם אתם כבר חברים שלנו בפייבוק, וודאי שמתם לב כי לא כל הסטטוסים שלנו מוצגים על הקיר שלכם. בפייסבוק אומרים כי רק כ-12 עד 16 אחוזים בלבד רואים את הסטטוס שאנחנו או מי מחברנו כותבים, אבל זה גם קורה כי בפייסבוק הורידו את כמות החשיפות לסטטוסים על מנת לקדם סטטוסים בתשלום.

כדי לא לפספס אף כתבה, ישנה דרך נוספת בפייסבוק לצפות בכל הסטטוסים של העמודים האהובים עליכם – תחומי עניין. בכל עמוד ופרופיל איש קשר, ניתן להוסיפו לרשימת תחומי עניין (או Interests באנגלית), באופן הזה נוכל ליצור רשימות של תחומי עניין במגוון תחומים כמו טכנולוגיה, אוכל, מוזיקה וכו’, והם יוצגו לנו באופן נוח ומרוכז בסרגל הפייסבוק הקבוע שבקיר שלכם תחת תחומי עניין, זאת באופן מסודר ונוח.

צרו רשימה מותאמת
על ידי לחיצה על חץ ההגדרות בעמוד פרופיל אישי או עמוד פרופיל לעמוד, יוצג תפריט בו שם נלחץ על כפתור “הוסף לרשימות תחומי עניין” (או Add to Interesr Lists). לחיצה עליו תציג לנו תפריט נוסף שבסופו נלחץ על כפתור “רשימה חדשה” ומשם נוכל לבחור את העמודים או החברים שלנו שיוצגו ברשימה זו. בלחיצה על כפתור “הבא” נבחר שם לרשימה (לדוגמה: אתרי סלולר, חברים קרובים וכ’ו) והאם הרשימה תהיה ציבורית או פרטית ואף נוכל לשתף חברים ולאפשר להם להירשם.

לחיצה על “סיום” תעביר אותנו לרשימה שיצרנו ונוכל לגשת אליה תמיד דרך הסרגל הראשי תחת תחומי עניין, שם יוצגו כל הסטטוסים מהעמודים או אנשי הקשר שבחרתם, מבלי לפספס דבר.

קרא עוד:  חדש ב-Gmail: צירוף מיילים כקובץ להודעה

כדי ליצור רשימה, היכנסו לעמוד שלנו בפייסבוק ולחצו על כפתור ההגדרות.

קבלו את כל ההתראות
אם ברצונכם לקבל גם התראה בכל פרסום סטטוס בעמוד, יש לסמן את "קבל התראות" או Get Notifications תחת כפתור הלייק שבעמוד, כך תקבלו עדכון בהתראות הפייסבוק על כל פרסום שלנו ולא תפספסו דבר.

>> בקרוב בפייסבוק: הטיימליין החדש
>> שמעתם כבר על כפתור "רוצה"?
-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.