השמועות היו נכונות: לפני מספר ימים דיווחנו על כך כי ייתכן ובעתיד אפליקציית המסרים שלך פייסבוק תתמוך בריבוי חשבונות. עתה, מתברר כי פייסבוק החלה לגלגל אפשרות זו, אולם רק למשתמשי האנדרואיד.

בעדכון ששחררה פייסבוק לבעלי מכשירי האנדרואיד הזמין להורדה דרך חנות הגוגל פליי, יכולים מעתה משתמשי פייסבוק מסנג'ר לעבור מחשבון אחד למשנהו בלחיצת כפתור פשוטה. משמעות הדבר היא שמנהלי קבוצות או דפים עסקיים בפייסבוק או משתמשים מרובים על טלפון בודד לצורך העניין, שאינם מוגדרים בחשבון הראשי שלהם, יוכלו לעבור מחשבון אחד לשני בקלות וללא הצורך ביציאה והגדרת החשבון מחדש באפליקציה הראשית.

על-מנת לעבור מחשבון אחד לשני, יהיה על המשתמשים לנווט על עבר הגדרות האפליקציה ולבחור באפשרות הוספת חשבון. לאחר מכן, יוכלו המשתמשים להזין את חשבון הפייסבוק הנוסף שברשותם כאשר המעבר מתבצע על ידי לחיצה על שם החשבון, שם יופיעו מספר החשבונות שהתווספו ולבחור בחשבון הרצוי שברצונם לגשת אליו.

העדכון הנוכחי מצטרף מתחילת החודש לאפליקציית אינסטגרם הנמצאת גם היא בבעלותה של פייסבוק, המאפשרת שימוש במספר חשבונות. מלבד זאת, דיווחים טענו כי בעדכונים הבאים של אפליקציית המסרים נוכל לראות התממשקות להודעות, כלומר לקריאת SMS, בדומה לשרות ה-Hangouts של גוגל.

האפשרות כאמור זמינה למשתמשי האנדרואיד ולפי שעה אין מידע מתי יגיע זה גם למשתמשי האייפון או לגרסת הדפדפן השולחני.