גרסה חדשה של Facebook Messenger, אפליקציית השיחות המיידיות של הרשת החברתית המובילה, הגיעה ל-App Store והיא סוגרת את הפער מול הגרסה המקבילה לאנדרואיד (Android) בהיבט אחד חשוב: יכולות שיתוף.

הגרסה החדשה, גרסה 22.0, מאפשרת כעת לבצע שיתוף ישירות מתוך מערכת ההפעלה. מדובר בניצול היכולת שהקנתה אפל (Apple) לכותבי האפליקציות עם ההשקה של iOS 8, אך רק כעת עולה גרסה שיודעת לנצל את היכולת הזו, וכאמור, בדיוק כמו באנדרואיד.

היכולת החדשה אומרת שאין צורך לפתוח את Messenger כשרוחצים לשתף קבצים, תמונות, סרטונים – וכל דבר אחר – עם החברים המשתמשים גם הם ב-Messenger. כעת כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את אפשרות השיתוף בעת שרוצים לשתף פריט כלשהו, לבחור ממנו את האפליקציה, למלא את הפרטים, ולשלוח.

פייסבוק היא לא הראשונה לעדכן באופן זה את אפליקציית השיחות המיידיות שלה. Tinder, לדוגמה, קדמה לה. עם זאת, משתמשי WhatsApp עדיין צריכים להיכנס לתוך האפליקציה כדי לשתף פריטים עם חברים.

להורדת, או עדכון, Facebook Messenger" לחצו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.