ביום זה שכולם ממתינים ל-Facebook Home, משחררת פייסבוק עדכון לאפליקציית המסנג’ר לאנדרואיד המוסיף את אפשרות ה-Chat Heads.

אפליקציית המסנג’ר מאפשרת כעת בנוסף לשיח עם חברנו בפייסבוק, גם להפוך את השיח לאינטרקטיבי על מסכי הבית של המכשיר. כל איש קשר או חבר הופך למעין עיגול קטן עם תמונתו האישית שאותו ניתן להניע על גבי המסך. בעת צ’אט אנו יכולים להמשיך ולעבוד ברקע כל עוד העיגול נמצא על המסך או להעבירו לרקע ולעבור לשיחה אחרת. כך ניתן לנהל התכתבויות עם חברים תוך כדי שימוש שוטף במכשיר, כאשר לאחר קריאת או שליחת הודעה ניתן "למזער" את ממשק ההודעות חזרה לתמונה (או תמונות) עגולה (או עגולות) המוצגות בשולי המסך וניתנות לגרירה על מנת למנוע מהן להפריע ללחיצה על כפתורים סמוכים באפליקציה הפתוחה. כאשר מתקבלת הודעה יופיע העיגול עם מספר ההודעות לצידו.

האפליקציה זמינה להורדה בחנות הגוגל פליי עבור מכשירי הסמארטפונים והטאבלטים.

ממתינים ל-Facebook Home
פייסבוק הייתה אמורה לשחרר היום את ה-Facebook Home למספר מכשירים נבחרים. אולם למרות הדיווחים נראה כי האפליקציה ירדה מחנות הגוגל פליי (לינק) וכי היא אינה זמינה להורדה. חלק מהדיווחים טענו כי הצליחו להתקין על מספר מכשירים אולם אנחנו לא הצלחנו להיכנס לאפליקציה (גם דרך שימוש בפרוקסי) בחנות ונדווח בהקדם.

עדכון: Facebook Home הושק רשמית לאנדרואיד, הוריד עכשיו

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.