יישום המסנג’ר (Messenger) של פייסבוק (Facebook) קיבל הלילה עדכון חדש המוסיף אפשרות לשליחת סרטוני וידאו קצרים אחד לשני בקלות.

התוספת החדשה ששוחררה בגרסה 6.0 של היישום עבור ה-iOS והאנדרואיד מציגה יכולת דומה לזו שיש לאינסטגרם (Instegram) ומאפשרת לבצע צילום וידאו מהיר של עד 15 שניות ולשלוח לחברים ישירות מחלון הצ’אט על ידי לחיצה על כפתור המצלמה. עד כה היה ניתן לשלוח קבצים כמו תמונות וסרטונים דרך היישום, אולם פעולה זו דרשה להפעיל את יישום המצלמה בנפרד, לצלם ורק אז לשלוח. בנוסף העדכון כולל גם אפשרות להוסיף אייקון לייק (Like) גדול על ידי לחיצה ארוכה על כפתור הלייק.

מגבלת הזמן דומה לזו הקיימת כאמור באינסטגרם, הרשת החברתית לתמונות וסרטונים קצרים שבבעלותה של פייסבוק וזהו ניסיון נוסף של החברה להתחרות בשירות Snapchat הנחשב לפופולרי בארה”ב. גם אפל תאפשר שליחת סרטונים בשירות המסרים iMessege, זאת כאשר החברה תשחרר את עדכון למערכת ההפעלה iOS 8 עבור ה-iPad וה-iPhone.

לאחרונה שיחררה פייסבוק את יישום המסנג’ר גם לבעלי Windows Phone אולם הוא אינו כולל את פונקציית ה’ראשים הצפים’ כפי שקיימת בגרסאות האנדרואיד וה-iOS.

להורדה: iOS | Android | Windows Phone

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.