לקראת צאתו של סרט הקולנוע החדש בסדרת מלחמת הכוכבים בסוף השבוע הקרוב, Star Wars: The Rise of Skywalker, פייסבוק (Facebook) ודיסני (Disney) מציגות שלל הפתעות למעריצי המותג בתוך אפליקציית מסנג'ר (Messanger). החידוש המלהיב ביותר הוא כנראה ערכת העיצוב (Theme) הייחודית אותה ניתן להפעיל באמצעות לחיצה אחת על שם השיחה שבראש המסך, והיא תעניק לה רקע של כוכבים מנצנצים.

יש גם המון סמלי אימוג'י וסטיקרים בעיצוב הדמויות המוכרות מסדרת סרטי הקולנוע העדכנית (גם אבירי הג'דיי הטובים וגם המרושעים), וגם אפקטים מיוחדים מבוססי מציאות רבודה (Augmented Reality). אלו יאפשרו לכם לשלוח לחברים סרטונים בהם אתם מככבים כטייסי חללית קרב בשירות המורדים, טסים במהירות האור או משתתפים בקרב חרבות אור (Lightsaber) מותח.

Facebook Messenger adds new Star Wars dark theme

בפייסבוק ובדיסני מזהירים כבר עתה כי כל התוספות הללו הן בגדר "מהדורה מיוחדת" של האפליקציה, ועל כן יהיו זמינות למשך תקופה קצרה בלבד (כנראה שרק למספר שבועות לאחר צאת הסרט לאקרנים). העדכון אמור לעשות את דרכו לכלל המשתמשים ברחבי העולם במהלך הימים הקרובים, ודורש את הגרסה העדכנית של אפליקציית מסנג'ר עבור מכשירי iOS או אנדרואיד.