ממשק הטיימליין (Timeline) החדש של פייסבוק שהוכרז לפני כחודשיים מגיע גם לאתר הנייד ולאפליקציית הפייסבוק באנדרואיד. בינתיים פייסבוק החליטה כי משתמשי ה-iOS לא יזכו לשדרוג החדש ולכן בעלי האייפון והאייפד יאלצו להמתין, משהו מעט מפתיע שכן פייסבוק נוהגת לבצע את העדכונים תחילה למשתמשי אפל ולאחר מכן לכל השאר.

העיצוב של הטיימליין באפליקציה זהה לקיים באתר השולחני המציג את תמונת הרקע לכל רוחב המסך לצד תמונת הפרופיל של המשתמש ומידע על הפרופיל המוצג, גישה לחברים והתמונות רצף העדכונים של המשתמש. הגרסה האחרונה של אפליקציית הפייסבוק לאנדרואיד אינה שונה מזו שהושקה לפני שבוע הכוללת עדכון רחב בממשק הכוללת פס-ניווט בחלק העליון של המסך המספק גישה מהירה לעדכונים האחרונים, הודעות ובקשות חברות. עדכון שיש לציין כי משתמשי ה-iOS כבר קיבלו לפני כן.

אם עדיין לא הפעלתם את ה-Timeline בפרופיל האישי, יש להיכנס לאתר http://www.facebook.com/about/timeline ולהירשם. יש להוריד גם את העדכון האחרון לאפליקציית הפייסבוק לאנדרואיד ואם אין ברשותכם סמארטפון תוכלו לגלוש לאתר הנייד m.facebook.com.

עדכון ה-Timeline יגיע לכלל הפרופילים בפייסבוק החל מ-23 לחודש והחל מתאריך זה לא יוצג עוד הפרופיל הישן.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.