להתמודד עם פרידה זה אף פעם לא קל בייחוד כאשר גולשים ברשת החברתית ונתקלים בתמונה של החבר או החברה לשעבר עם בחיר לב חדש. הפתרון הקל הוא ללחוץ על החץ הקטן ולהסתיר את הפרסומים, אבל הרוב הגדול של המשתמשים לא מכירים ביכולת הזו וכעת בפייסבוק (Facebook) הכניסו מנגנון חדש שיהפוך את הליך הפרידה לקצת פחות כואב.

כעת בעת שינוי מצב הזוגיות, פייסבוק תאפשר למדר את בן או בת הזוג לשעבר ותציג בפני הנפרדים הטריים מספר אפשרויות במספר מישורים: האם להציג עדכונים והתראות חדשות מבן הזוג לשעבר או שמא להשאיר את המצב כמו היום, שינוי הגדרת הפרטיות כך שבן הזוג לשעבר לא יהיה חשוף לעדכונים שלכם והאפשרות להשאיר עדכוני עבר כמו שהם, לערוך אותם אחד-אחד או שמא להוריד תיוג ולהסתיר את כולם.

אפשרות ניהול ה׳אקסים׳ זמינה כבר היום למשתמשים מכשירים ניידים בארה״ב, ובפייסבוק ימשיכו לפרוס את האפשרות החדשה באופן מדורג והיא תהפוך זמינה לכלל המשתמשים בהמשך.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.