שוב שינויים בפייסבוק (Facebook): החברה הודיעה כי אפליקציית Moments לניהול מדיה אשר הוכרזה בשנה שעברה, תהווה חלק משמעותי יותר בשירותיה וכל מי שיש ברשותו סנכרון תמונות פעיל בפייסבוק יידרש לעבור אליה – אחרת יימחקו לו התמונות.

הרשת החברתית החלה לשלוח הודעות למשתמשים המזהירה אותם כי התמונות הקיימות בחשבונו, אלה שהועלו באופן אוטומטי לגיבוי מהטלפון החכם, יימחקו, אלא אם תתבצע הורדה של האפליקציה והתחברות דרכה לחשבון עד ה-7 ליולי ולמי שחושש מבהירה פייסבוק כי התמונות והסרטונים ששותפו בסטטוסים שלכם ללא ייפגעו.

כזכור, פייסבוק מאפשרת גיבוי אוטומטי של תמונות שצולמו בטלפון ישירות לחשבון שלנו באופן מוסתר ללא חובת שיתוף. מי שהשתמש בשירות שהוצג עוד ב-2012, נהנה מגיבוי של התוכן האישי שלו עם יכולת שחזור במקרה שהטלפון ניזוק או נגנב. בשנה שעברה הציגה החברה את Moments, המספקת אפשרות לשתף תמונות בין חברים ובני משפחה, להכין אלבומים משותפים, לתייג אוטומטית דמויות שבתמונה, להציע לנו לאחד לגלריות לפי התוכן ועוד, וגם לגבות את התמונות לענן.

מי שמעוניין להמשיך להשתמש בשירות כפי שהיה, נדרש להוריד את אפליקציית Moments לאנדרואיד או ל-iOS, ומי שהחליט לוותר, פייסבוק מאפשרת לגבות את תוכן התמונות על ידי כניסה לגלריה בפרופיל האישי ולהוריד את כולן כקובץ למחשב.

לא הבנתם מזה Moments? צפו בסרטון.

https://www.youtube.com/watch?v=i8gKz7aMfAA

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.