פייסבוק (Facebook) הכריזה על שינוי צפוי באפליקציה ובגרסת הדפדפן של השירות אשר מיועד להקל על משתמשים למצוא תכנים ששיתפו בעבר עם חברים. במקום לחפש אחורה בקו הזמן, משתמשים יוכלו מעתה לגשת ללשונית ייעודית בתפריט ההגדרות בשם 'זכרונות' אשר תכיל את כל עדכוני הסטטוס, התמונות, האירועים והחברויות החדשות, למען הנוסטלגיה. בעבר נקראה הלשונית 'ביום הזה'.

תחת הלשונית עצמה תהיה חלוקה לקטגוריות נוספות שכוללות 'סיכומים של זכרונות' – בחינה מחדש של כל הפעילות בחלוקה לחודשים או עונות בצורת הודעה או סרטון קצר, וגם 'זכרונות שאולי פספסת' – רשימה שתכלול עדכוני עבר שצפו מחדש השבוע ולא נראו על ידי המשתמש, במיוחד בידי כאלו שלא נכנסים לפייסבוק מדי יום.

תחת תווית נוספת בשם 'ביום הזה' יוצגו פוסטים ואירועים משמעותיים שהתרחשו בעבר בתאריך הנוכחי. כן תוצג קטגוריה נוספת בשם 'חברים שרכשת ביום הזה' שתכיל רשימה של חברים חדשים שצורפו לפרופיל בעבר, כל זאת בצורה של סרטון או קולאז'.

בפייסבוק מדגישים כי המשתמש יוכל לשלוט בסוגי הזכרונות שיופיעו תחת הלשונית החדשה, כולל אפשרות להשתיק זכרונות פחות נעימים שלא רוצים לשתף. החברה טוענת כי אלגוריתם מיוחד אף יסרוק את זכרונות העבר ויידע לסנן לבד זכרונות שליליים באמצעות מילות מפתח או תגובות של חברים.