פייסבוק שיחררה הלילה להורדה את ה-Facebook Home, הממשק החדש למכשירי האנדרואיד הזמין להורדה ישירה דרך חנות הגוגל פליי רק לחנות האמריקאית וכן למספר מכשירים בודדים בלבד.

כזכור, פייסבוק הכריזה ביום שני בשבוע שעבר על ממשק חדש למכשירי האנדרואיד המחליף את הממשק המקורי ובמקום ולהשתמש באפליקציית הפייסבוק על ידי לחיצה על אייקון באחד ממסכי הבית, Facebook Home תחליף למעשה את כלל ממשק של מכשירינו, וזה כולל את מסכי הבית, מראה בר ההתראות, הגישה לאפליקציות, לחייגן וכו’. בשפה המקצועית זה מכונה לאנצ’ר (Launcher), ממשק המשתמש של מכשירכם.

כדי להוריד את האפליקציה נדרש כרגע חשבון אמריקאי וכן היא מוגבלת רק למכשירים שאליהם היא הותאמה ובניהם הגלקסי אס 3 ו-4, הנוט 2, ה-One X ו-HTC One, וכמובן גם HTC First. כדי לקצר לכם תהליכים, לא תדרשו להסתבך יותר מידי עם שירותי פרוקסי למיניהם ותוכלו פשוט להוריד את קובץ ה-APK מהלינק הזה, שמרו אותו למכשירכם והתקינו אותו מתוך המכשיר כהתקנת אפליקציה רגילה. לאחר סיום ההתקנה לחצו על כפתור הבית ובחלון הנפתח בחרו Facebook כפי שמוצג בתמונה מטה.

כמובן שמי שמכשירו אינו נתמך האפליקציה לא תעבוד שכן היא מבצעת בדיקה לאחר ההפעלה הראשונית, אולם החבר’ה החרוצים של XDA כבר עובדים כדי להתאים את האפליקציה למכשירים שונים כפי שכבר ראינו כמו ה-LG Optimus 4X או הנקסוס 7, אך מי שקצת מבין יוכל לעקוב אחר ההוראות כיצד להפוך את הקובץ ולגרום לאפליקציה לחשוב כי ברשותו אחד מהמכשירים שברשימה. אפשרות נוספת היא דרך הפורום של modaco המסבירים צעד אחר צעד כיצד לבצע את ההתקנה.

קרא עוד:  כך נראה ה-Surface Duo מבוסס האנדרואיד בפעולה

עוד על Facebook Home תוכלו לקרוא בסקירה שלנו על הגרסה הראשונית שהודלפה לרשת ולצפות בסרטון כאן שבהמשך.

עדכון: גם אם אין ברשותכם מכשיר תומך, ב-XDA פרסמו לינק להורדה לקובץ שמתאים למכשירים נוספים.