פייסבוק (Facebook) הכריזה היום (ג') כי היא בוחנת מספר שינויים בפיד החדשות ובאפשרויות למשתמש בזמן בעיות בחיבור לרשת.

בעדכון שיגיע בהמשך לאפליקציה, המשתמש יוכל להגיב גם כאשר הוא במצב לא מקוון, כלומר כשאין קליטה ברשת הסלולרית או שהוא לא מחובר לרשת אלחוטית כלשהי וכי התגובה תתווסף לסטטוס ותתפרסם מיד כאשר המכשיר יתחבר בחזרה לרשת. שינוי נוסף שפייסבוק בוחנת בהקשר זה היא הבלטת חדשות בפיד בהן המשתמש עדיין לא צפה, זאת כאשר אין חיבור לרשת. כך במקום להמתין לטעינה מחדש של הפיד, האפליקציה תקפיץ את החדשות שלא נקראו לראש הדף.

"השינויים הללו יסייעו לכל מי שיש לו חיבור אינטרנט איטי וגם למי שהחיבור שלו תקין אבל נמצא במקומות עם קשיי קליטה כמו רכבות תחתיות, מנהרות או באירועים עמוסי קהל." אמרה החברה בבלוג שלה.

מלבד זאת, פייסבוק בודקת אפשרות לרענן סטטוסים שהמשתמש התעניין בהם, זאת מראש כאשר יש חיבור תקין לרשת כך שברגע שהוא ייכנס שנית לאפליקציה הוא יוכל לקרוא את העדכונים האחרונים במהירות, אם כי סביר כי אפשרות זו תצרוך נתונים ברקע ומתאימה יותר למשתמשים המכורים יותר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.