פייסבוק (Facebook) מנסה להזכיר שהיא גם פלטפורמת משחקים, במיוחד לחובבי משחקי קז'ואל. כדי לעשות זאת החברה הכריזה שהיא משיקה שני משחקים חדשים ובלעדיים, ושניהם שייכים ליקום של פוקימון (Pokemon) שזוכה שוב להכרה כאחד המותגים החזקים בתחום הבידור.

Pokémon Tower Battle הוא משחק בו משחקים מול שחקנים חיים אחרים בו משתמשים בפוקימונים כדי לבונת מגדלים כמה שיותר מורכבים שמכילים כמה שיותר פוקימונים. בכל קרב כזה, מול מתחרים מזדמנים מכל העולם, מפסיד זה שמניח פוקימון שהורס את המגדל או נופל אל מחוץ למשטח הבנייה. כמובן שיש כדורי לכידה שמאפשרים ללכוד פוקימונים חדשים, ודי מהר לומדים שיש לא מעט אסטרטגיה במשחק הזה, ושצריך לחשוב גם קצת על כללי הפיזיקה.

המשחק השני אינו זמין בינתיים באופן גלובלי אלא רק לשחקנים באזור דרום מזרח אסיה. קוראים לו Pokémon Medallion Battle בו המאמנים אוספים, מאמנים ויוצאים לקרבות עם פוקימונים אותם הם מגדלים בתצורת מדליונים. מדובר במעין משחק מסע בו זוכים באותות ומנסים להשלים את אוסף הפוקימונים. בכל חודש מובטח לפחות פוקימון חדש אחד, והמאמנים יוכלו להשתמש במדליונים כדי לבנות את ערכות הקרב שלהם.

את המשחקים, כאמור בתלות באזור, מוצאים תחת לשונית הגיימניג באפליקציית Facebook.