עדיין אפל לא השיקה אפליקציית פייסבוק לאייפד, אך מתמונות שדלפו לרשת מתברר כי היא הייתה מתחת לאפנו כל הזמן. TechCrunch מדווח כי האפליקציה לאייפד שצפויה לצאת בקרוב, התגלתה בגרסה 3.4.4 של האייפון כבר ביום שישי האחרון כאשר עודכנה בחנות ה-App Store והותקנה על ידי מספר משתמשים על האייפד.

האפליקציה מאפשרת גישה לפייסבוק וקבלת כל העדכונים בצורה קלה ופשוטה עם גישה לקיר האישי, גלריות, יישומים והודעות. האפליקציה משתמשת בטכנולוגית ה-HTML5 שאפל מנסה לקדם ומביאה ממשק נוח יותר מאשר גלישה לאתר דרך האייפד.

בפייסבוק שגילו כי הגולשים החלו לגלוש דרך האפליקציה, חסמו את הגישה בשעות הצהריים של יום שני לכניסה דרך האייפד, כך לדברי מרווין ברנאל, מהנדס מחשבים מארה”ב שהיה לאחד הראשונים לגלות את הגרסה החבויה. “נראה כי בפייסבוק ביטלו את הגישה לאתר דרך אפליקציית האייפד, נאלץ להמתין לשחרור הרשמי.”  אנחנו נמתין יחד איתו. (מקור)

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.