לא רק רשת חברתית: לאחר שחשפה את החיפוש הגלובלי, פייסבוק (Facebook) ממשיכה להרחיב אופקים ומציגה לשונית התראות חדשה (notifications) בגרסת המובייל שעברה מתיחת פנים ומציגה מידע רב יותר.

אם עד כה הסתפקנו בקבלת התראות על תגובות או סטטוסים, כעת העיצוב החדש של הלשונית יכלול עדכונים שונים שאת חלקם כלל לא ביקשנו. בכניסה ללשונית זה מתחיל בהתראות כפי שהיה עד כה וכאשר נמשיך לגלול נמצא אינפורמציה נוספת כמו ימי הולדת או אירועים קרובים של חברים מהרשימה, תוצאות ספורט ותזכורות על שידורי טלוויזיה בהתאם להעדפות והלייקים שעשינו לעמודים קשורים, תחזית מזג האוויר, סרטים ומקומות בילוי בסביבה ועוד.

נראה כי כולם היום מנסים לספק מידע למשתמשים לפני שביקשו אותו ובדומה ל-Google Now, גם לפייסבוק יש כעת פתרון משלה, המצטרפת לאפל (Apple) שהציגה גם היא פתרון דומה לזה של גוגל בגרסת iOS 9. אך בעוד שגוגל ואפל מבססות את המידע לפי השימוש שלנו בטלפון, פייסבוק ניזונה מהפיד, החברים והעמודים שאנחנו אוהדים כדי להתאים את התכנים המוצעים באופן אישי אף יותר.

כרגע, התוספת החדשה זמינה למשתמשי פייסבוק במובייל בארה”ב ומגיעה בהדרגה ללא צורך בעדכון האפליקציה. אין עוד מידע מתי הדבר יופץ לכלל המשתמשים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.