התחברות עם סיסמה facebook login password

פייסבוק דואגת שלא יהיה לכם משעמם, לפחות לא בטריטוריה שלה: אמש, החלה לגלגל הרשת החברתית אופציה חדשה למשתמשיה המאפשרת העלאה וצפייה בקבצי אנימציה מונפשים (gif) – אפשרות שבאופן תמוה לא הייתה קיימת עד עתה.

כפי שנוהגת לעשות בכל אופציה כזו או אחרת אותה משיקה, רק מספר מצומצם של משתמשים יוכלו לראותה, אם כי סביר שכבר בטווח זמן הקרוב האפשרות תתגלגל כבר למרבית המשתמשים ברחבי העולם. יש לציין כי אמנם האופציה החדשה מאפשרת תמיכה בשני הכיוונים, כלומר, העלאה וצפייה בקבצי אנימציה, אך לא כהעלאה ישירה. על מנת להעלות קבצי אנימציה מונפשים, יהיה על המשתמש להיעזר באתרים חיצוניים המארחים קבצי אנימציה מונפשים כדוגמת Giphy, Imgur ועוד, להעתיק את הקישור המוביל לקובץ ולהדביקו כפרסום סטטוס או כתגובה.

 

האפשרות החדשה, היא ככל הנראה המשך ישיר לכנס המפתחים בו הכריזה על הפיכתה של פייסבוק ככלי תקשורת מרכזי כך שתוכל לתקשר ולדבר עם אפליקציות שונות. למעשה, אופציה זו כבר קיימת עוד מלפני שנתיים אך רק עתה פייסבוק החליטו לשחררה לציבור. לדברי פייסבוק, ריבוי קבצי אנימציה מונפשים משמעותה "אתר עמוס בממים", כך טענה לפני שנתיים. במקום זאת, פייסבוק העדיפה להתמקד בניגון סרטוני וידאו באופן עצמאי בפיד.