כמעט חודשיים לאחר שהושקה הגירסא החדשה של אפלקציית הפייסבוק למערכת-ההפעלה iOS, נראה שמרק צוקרברג ושות' סופסוף החליטו לתת קצת אהבה גם לפלטפורמה של גוגל. כעת גם אפלקציית הפייסבוק לאנדרואיד עודכנה לגירסא החדשה.

דבר ראשון שניתן להבחין בו לאחר התקנת הגרסה החדשה הוא העיצוב המחודש שהיא עברה וכעת היא כוללת פס-ניווט בחלק העליון של המסך הכול, בדומה לאתר, גישה מהירה לעדכונים האחרונים, הודעות ובקשות חברות. כמו-כן ישנו כפתור התפריט אשר פותח תפריט צידי דרכו ניתן לגשת אל הפרופיל האישי שלנו, האירועים, חברים בקרבת מקום, הדף האישי, קבוצות וכו'…

מעבר לעיצוב והפונקציונליות שהיא מביאה עימו, נראה כי סופסוף אפלקציית הפייסבוק מגיבה מהר ולא נתקעת במסך הטעינה כפי שקרה עם גירסאות קודמות (ואם אתם נתקלים עדיין בתופעה הזו אנו ממליצים לנקות את הזיכרון המטמון של האפלקציה) והיא גם כוללת גישה לגירסא הניידת של Timeline, האפשרות החדשה של פייסבוק המציגה את הפעולות השונות שלכם ברשת-החברתית על ציר זמן, אך משום מה אנו לא הצלחנו למצוא את האפשרות הזו.

האפלקציה מיועדת למכשירי אנדרואיד מגירסא 1.5 ומעלה. וניתן להוריד אותה בחינם מהאנדרואיד מרקט.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.