נגיף הקורונה (Coronavirus) ממשיך להפיל חללים גם בהיבט הטכנולוגי. אחרי שארגון הסלולר הבינלאומי GSMA החליט לבטל את תערוכת MWC 2020 שהייתה צריכה להתחיל בשבוע הבא בברצלונה, הגיע גם תורה של פייסבוק (Facebook) לבטל כנס.

הפעם מדובר בכנס המשווקים של החברה שהיה אמור להיערך במרכז מוסקון המוכר בלב העיר בין התאריכים 12-9 למרץ, וההסבר ברור וידוע. "כמהלך של יתר זהירות, החלטנו לבטל את פסגת השיווק הגלובלית שלנו בגלל סיכוני בריאות הציבור המתפתחים הקשורים לנגיף הקורונה", נמסר מטעם החברה שציפתה להשתתפות של 4,000 אנשים בכנס המסוים הזה.

פייסבוק לא ציינה תאריך יעד אחר בו היא שוקלת לערוך את הכנס, וכנראה היא מחכה לראות מה יוליד יום בקשר למגיפה שצוברת עוד ועוד קורבנות בינתיים.

כנס האבטחה הגדול RSA, בו צפויים להשתתף כ-40,000 מבקרים, בינתיים הודיע כי הוא ממשיך כסדרו וזאת למרות שאחת הספונסריות החשובות ביותר של הכנס, יבמ (IBM) החליטה על ביטול השתתפותה. גם כנס זה אמור להיערך במרכז מוסקון, והוא אמור להיפתח בשבוע הבא ב-25 בחודש, תאריך ההתחלה של MWC 2020 אם הייתה נפתחת כמתוכנן. גם במקרה הזה הודיעו המארגנים שהם מחכים להנחיות ומודעים למצב.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.