השתתפתם בדיון בפייסבוק שכבר הפסיק לעניין אך אתם ממשיכים לקבל עדכונים מציקים? בפייסבוק מצאו פתרון מהיר למדי לביטול ההתראות המציקות לדיונים בהם אתם לא מעוניינים יותר להשתתף. אמש, פייסבוק הוסיפה שליטה נוספת בעדכונים ולצד ההתראה הספציפית נמצא סימן איקס קטן שיאפשר ביטול ההתראות מהנושא המסוים.

אם לדוגמה הגבתם לסטטוס של חבר ואיחלתם לו בהצלחה על התפקיד החדש, וכך עשו 50 חבריו האחרים לאותו הסטטוס, יצא כי פייסבוק התריעה בפניכם על כל הודעה חדשה בסטטוס. עד כה היה נדרש להיכנס לסטטוס המסוים וללחוץ על “Unfollow Post” כדי להפסיק לקבל התראות, אך כעת כאמור יש צורך ללחוץ על סימן ה-“X” בלבד לצד ההתראה וזה הכל. פונקציה זו גם פועלת על הזמנות לאירועים, תמונות, ושאר האפליקציות המרגיזות שמעולם לא נרשמתם אליהם ואיכשהו הם מציקות ושולחות התראות.

עדכון זה הוא אחד מיני רבים שבפייסבוק עובדים עליהם בשבועיים האחרונים כמו האפשרות לשיתוף קבצים לקבוצות, כתיבת סטטוס מקודם, תחילת פעילות של חנות אפליקציות ועדכון הממשק של גרסת הנייד.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.