החברה הישראלית ESTI יצאה בקמפיין מימון המונים בקיקסטרטר (Kickstarter) עבור כיסוי לאייפון (iPhone) אשר מסוגל לספק לו עוד זמן סוללה רב וגם לתפקד בתור מכשיר אנדרואיד משני, לכל צרה שלא תהיה.

Eye הוא כיסוי לדגמי iPhone 6, 6s ו-7 (הרגילים או דגמי הפלוס), אשר בגבו מסך 5 אינץ' ברזולוציית Full HD, הפועל על מערכת ההפעלה אנדרואיד בגרסת 'נוגט' 7.1. כך הכיסוי מאפשר לעבוד עם שתי מערכות הפעלה סלולריות במקביל, ומשתמש Eye לא צריכים לבחור בין מערכות iOS לאנדרואיד או לוותר על אפליקציה מסוימת שלא קיימת למכשיר שלהם. בנוסף, Eye מאפשר לנצל את המסך כפתרון פשוט לצילומי סלפי באמצעות המצלמה האחורית.

מעבר לכך מכיל Eye אפשרות לשילוב שני כרטיסי SIM (בעיקר מתאים לטסים לחו"ל), הרחבת הזיכרון באמצעות כרטיס (עד 256 ג'יגה-בייט), התקן אינפרה אדום המאפשר שליטה במוצרי חשמל כמו טלוויזיות, מערכות סטריאו ומזגנים, שקע אוזניות 3.5 מ"מ (שנעדר מ-iPhone 7), הכפלת קיבולת סוללת האייפון ל-2,800 מיליאמפר/שעה, התקן NFC ואופציה לטעינה אלחוטית.

"כשחושבים על זה, האייפון מכיל את כל החיים שלנו", אומר יוסף סברי, מנכ"ל ומייסד Eye. "החיים הופכים למסובכים עם כל הגאדג'טים והכבלים שצריך להתמצא בהם. עם Eye אנחנו רוצים שלכולם תהיה את הטכנולוגיה המובילה באמצעות הכיסוי המגניב ביותר, והכל ללא כבלים. אני משתמש אייפון, אבל אני אוהב את החופש של אנדרואיד. עם Eye אני יכול לתת לכל משתמש את החופש להתנסות בשתי מערכות ההפעלה בו זמנית".

קרא עוד:  להיט: מיליארד וחצי הורדות לאפליקציית TikTok

Eye נמכר כעת באתר הקמפיין תמורת 95 דולר (המחיר המלא הוא 189 דולר), כאשר המשלוחים הראשונים צפויים לצאת כבר בחודש אוגוסט הקרוב. בהתחשב בכך שהחברה מבקשת 95 אלף דולר עד אמצע אפריל, וכבר הצליחה לגייס 65 אלף – יש סיכוי די טוב שהפרויקט ייצא לפועל.