אפליקציות השבוע

המדור השבוע לא יהיה ארוך במיוחד כי מתברר שבמוצאי השבוע האחרונים של אוגוסט לא היו יותר מדי הצעות מעניינות, וזאת אחרי שמורידים אפליקציות עם ביקורות לא ממש מוצלחות, חבילות של צלמיות וערכות נושא. אבל בכל זאת הצלחנו לאסוף שלוש אפליקציות שאנו מקווים שיפסקו אתכם, ואם לא, נקווה להצליח יותר בפעם הבאה.

כמו תמיד נזכיר כי מדובר באפליקציות שבעיקרון נדרש לשלם עבורן, אך הן זמינות בחינם באופן זמני. נזכיר גם שהן גם לא נבדקו על ידינו לעומק. כמו כן, כמו תמיד, רגע לפני שהפוסט עלה, בדקנו שוב כדי לוודא שהן עדיין בחינם, אך מכיוון שהמצב נזיל, אנחנו ממליצים להחליט מהר אם להוריד או לא.

תיהנו.

1. Clipboard Manager Pro

אוי מידע מידע. איך מסתדרים עם כל המידע שיש מסביב? איך הופכים אותו למשהו שימושי? אם איסוף מידע לצורך שימוש חוזר בכתבות, בעבודות מחקר או כל פוסט כזה או אחר לאתר שלכם הוא חלק מדרך החיים שלכם, ואם אתם רוצים לנהל את פיסות המידע שלכם בצורה מאורגנת מאוד, כך שהן יהיו נגישות בקלות בכל עת שתרצו אותן, Clipboard Manager Pro היא בדיוק האפליקציה שאתם מכניסים כי היא מאפשרת להגדיר אין ספור קטגוריות, לתת שמם לקטעי המידע שאוספים, למזג פריטים, לבצע חיפושים בהערות שאתם כותבים וכדומה. כלי פשוט אלגנטי ושימושי מאוד למי שמידע זה דבר חשוב עבורו.

קרא עוד:  ניווט במציאות רבודה מגיע ל-Google Maps

אז מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 6.90 שקלים

2. Battery Bar

אנחנו יודעים שזו לא הפעם הראשונה שאתם נתקלים באפליקציה שרוצה להציג בפניכם בצורה מוצלחת יותר, לפחות לטענת מפתחיה, את מצב הסוללה שלכם. אז הנה עוד אחת שלדעתנו עושה את זה מוצלח למדי. Battery Bar, וכן אנחנו יודעים שהשם המלא שלה ארוך הרבה יותר, מציגה פס צבעוני מעל תפריט ההתראות שמאפשר לדעת בקלילות מה מצב הסוללה, אבל הוא לא סתם שם ולא סתם צבעוני: הוא מאפשר למשתמשים לשלוט בצבעים, באלמנטים, במיקום המדויק של הפס ואפילו באנימציות. לטענת המפתחים צריכת הכוח שלו אפסית כך שהוא לא משפיע על הסוללה שהוא צריך למדוד, וכן שהוא יודע להיעלם באפליקציות שדורשות מסך מלא.

אז מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 3.00 שקלים

3. GPS Speed Pro

אפליקציה זו תאפשר לכם מדידות שקשורות לנהיגה, תוך כדי שימוש ב-GPS. והיא מתאימה לכל מיני נהגים ולאו דווקא כאלו שמגדירים את עצמם כנהגי מרוצים בפוטנציאל או פשוט חולי הגה. היא עוקבת אחרי הנסיעות, שומרת מסלולים, שומרת מהירויות שיא ומהירויות ממוצעות, מציגה השתנות של כיוון המצפן וגם יכולה לאבחן השתנות ברום. ניתן גם 'להקליט' את הנסיעה כדי לבחון את הנתונים לאחר מכן, ואפילו לעשות השוואות לאורך זמן.

אז מאיפה מורידים? מכאן וכמה חוסכים? 3.20 שקלים