קורא הספרי האלקטרוני “עברית” של ניופאן וסטימצקי, מעדכן את מחירו, ומעתה הוא יימכר ללא חובת רכישת ספרים. הקורא יימכר תמורת 899 ש”ח זאת לעומת מחירו הקודם שעמד על  1399 וכלל זיכוי כספי בגובה 400 שקלים לקניית ספרים באתר.

מעתה, חבילות הספרים ימכרו בנפרד, עם הנחה על כל חבילת שוברים. כך ניתן לרכוש מראש שובר לקניית ספרים בשווי של 400 ₪ תמורת 300 ₪ או שווי של 200 ₪ תמורת 150 ₪, זאת במקביל לרכישה בחנות. בנוסף, קורא הספרים יגיע גם לרשתות אופיס דיפו, באג וקרביץ אשר יחלו במכירתו החל מהיום.

ה-"עברית" הוא קורא ספרים אלקטרוני תומך עברית מלאה עם פלטפורמת הורדת ספרים ממיטב הסופרים. לקורא מסך מגע 6 אינצ' בטכנולוגית E-Ink (דיו אלקטרוני) ללא תאורה אחורית, אשר אינה מעייפת את העיניים ומדמה חווית קריאה של ספר מודפס בכל מקום, וכן סוללה המספקת 10 שעות קריאה רצופה. עוביו 8.8 מ"מ בלבד ושוקל 240 גרם. הזיכרון הפנימי מספיק לעד 2,000 ספרים (1.2GB) ואם תרצו גם לאחסן שירים, תוכלו לעשות זאת באמצעות כרטיס הרחבה מסוג microSD. עוד על ה”עברית” תוכלו לקרוא בסקירה המורחבת שלנו באתר.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.