ניופאן וסטימצקי השותפות במיזם התוכן האלקטרוני "עברית" עומדות להשיק אפליקציה לאייפד. האפליקציה תאפשר ללקוחות לרכוש ספרים מאתר "עברית" ולקרוא אותם במכשיר האייפד שברשותם.

היצע התוכן לאייפד יכלול בעתיד בנוסף לכותרים שבאתר, כותרים חדשים אשר מתאימים ליכולות המכשיר כגון, ספרי ילדים עם תמונות, ספרי בישול ותוכן צבעוני נוסף. מחירי הספרים שימכרו באמצעות האפליקציה יהיו זהים למחירים הקיימים היום באתר.

ערן תור מנכ"ל idigital בישראל המשווקת הרשמית של מוצרי אפל מציין כי התאמת מיזם "עברית" לאיפד הוא שלב חשוב בהבאת תכנים נוספים בעברית למשתמשים בישראל. הפעילות תושק בשיתוף פעולה שיווקי בין הצדדים ותהווה את אחת האפליקציות הראשונות לקניית ספרים בעברית על גביי המכשיר.

צביקה שיינפלד סמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בניופאן מציין כי כמו בעולם גם בישראל יהיו קיימות דרכים מגוונות לקרוא תכנים דיגיטליים, לפני מספר חודשים היינו הראשונים בישראל להשיק את קורא הספרים האלקטרוני הייעודי בטכנולוגיית Eink וכעת כדי לתת מענה לקהל נוסף אנו מפתחים אפליקציה שתאפשר לקרוא ספרים גם באיפד. בהמשך תושק גם אפליקציה למערכת ההפעלה אנדרואיד כשהכוונה היא להציע את התוכן המגוון המופיע באתר "עברית" לקהל רחב ככל שניתן על המספר הרב ביותר של מכשירים".

איריס בראל מנכ"ל סטימצקי ציינה, רשת סטימצקי מחויבת כלפי לקוחותיה לחדשנות. אנו גאים להרחיב את מגוון האפשרויות לצריכת תכנים ולהציע ללקוחותינו אפשרויות רבות ככל האפשר, באמצעים שונים.

האפליקציה לאייפד תכלול תוכנת קריאה משופרת שתכלול הגדלה והקטנה של טקסט במולטי טאצ', הוספת הערות, סימון במרקר בגוף הטקסט, שיתוף ספר, ציטוטים בפייסבוק, אפשרויות של ניהול מדף הספרים בצורה נוחה וידידותית ועוד. את ההצפנה לספרים שימכרו בחנות עברית באייפד תספק חברת NDS. שיינפלד מוסיף כי "מדובר באפליקציה הראשונה של קניית ספרים ותוכן ישראלי לאייפד בישראל. כיום במיזם ה"עברית" רשומות כ – 15 הוצאות ספרים, 620 כותרים באתר כ – 15,000 ספרים שכבר הורדו למכשירים ואלפי לקוחות שכבר רכשו את קורא הספרים האלקטרוני. אנו צופים כי האפליקציה החדשה תגדיל את קצב הורדות הכותרים ותרחיב את מעגל המשתמשים".

הוצאות הספרים שחברו למיזם "עברית" ואשר ניתן לרכוש את הספרים שלהם ב"עברית" הן: כתר, עם עובד, הקיבוץ המאוחד, ידיעות ספרים, מטר, גרף, בבל, רימונים, קשת, אחוזת בית, סודות, אסטרולוג, הכורסא, עליית גג, פן, אסטרולוג. (הודעה לעיתונות)

עדכון: אפליקציית "עברית" מגיעה גם ל-iPad

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.