מעטים היצרנים המרבים להשתמש במערכת ההפעלה Windows לניידים, למעשה, לא ראינו מכשיר חדש פרט לסדרת הלומיה (Lumia זה זמן ואולי אפילו מיקרוסופט (Microsoft) הופתעה מבחירתה של היצרנית היפנית Yamada Denki להשיק את EveryPhone, המכשיר הדקיק ביותר המריץ את מערכת ההפעלה Windows 10 Mobile.

המכשיר החדש, למרות עוביו הדקיק העומד על 6.9 מ"מ בלבד, מציע מפרט לשוק הביניים הכולל מסך ברזולוציית 720p בגודל 5.5 אינץ', 2 ג'יגה בייט של זיכרון עבודה, 32 ג'יג'ה בייט של שטח אחסון פנימי ופועל על שבב מרובע הליבות SnapDragon 410.  בחלקו האחורי המכשיר מצויד במצלמת 13 מגה-פיקסל ופלאש כפול, ובחלקו הקדמי מצלמת 5 מגה-פיקסל.

המכשיר נושא עמו סוללת 2600 מיליאמפר ומגיע עם חריץ microSD, מה שיאפשר לכל חובבי המוזיקה והצילום להרחיב את שטח האחסון במכשיר בעוד 64 ג'יגה בייטנוספים. כמו שאר הטלפונים בשוק הביניים, המכשיר יציע תמיכה בקישוריות בסיסיות כגון Bluetoot בגרסת 4.0, GPS ו-LTE.

הוא יהיה זמין בשני צבעים, לבן ושחור, וכבר החל להימכר ביפן במחיר השווה ערך ל-325 דולר. לא ברור עדיין מה התכניות הבינלאומיות של היצרן היפני, אבל לא היינו בונים על לראות אותו בסביבה.