לקראת פתיחת טורניר הטניס החשוב והיוקרתי שייערך בניו יורק, U.S Open שיחל מחר,מרחיבה סלקום tv את עולם הספורט ומאפשרת לחובבי הספורט ליהנות מהשקת ערוצי ספורט חדשים Eurosport 1HD ו-Eurosport2 שיצטרפו לחבילת הבסיס ויהיו זמינים לכל צופי סלקום tv ללא עלות נוספת.  ערוצי ה- Eurosport האירופאיים האהובים במיוחד על חובבי הספורט והמספקים תכני עומק משמעותיים מעולמות הספורט השונים ובמסגרת זו אף אולימפיאדת טוקיו 2020 תהיה זמינה לצופי סלקום tv בערוצים החדשים.

ערוצי Eurosport משדרים תחרויות ספורט רבות וענפי ספורט רבים מכל העולם, כדוגמת: האולימפיאדה, הטורנירים הגדולים מענף הטניס, אליפות אירופה בכדורגל, אתלטיקה, אגרוף, שחייה, סקי הסבב העולמי לגברים ולנשים, טור דה פראנס, ג'ירו ד'איטליה, מרוצי מכוניות וסוסים, ועוד.

הערוץ הוא בעל הזכויות העיקריות לשידורי האולימפיאדה (כולל אולימפיאדת החורף)- ומציע הכי הרבה שידורים ישירים והכי הרבה ענפים במסגרת האולימפיאדה – יותר מכל גוף שידור אחר מקומי או בינלאומי. מלבד האולימפיאדה, הערוצים משדרים את טורנירי הטניס החשובים ביותר בעולם, ובראשם ארבעת טורנירי הגרנד סלאם – אליפות ארה"ב הפתוחה, אליפות אוסטרליה הפתוחה, רולאן גארוס וטורניר ווימבלדון.

עולם האתלטיקה עם שידורים ישירים של אליפות העולם, אליפות אירופה ותחרויות אתלטיקה מרכזיות נוספות. כל מרוצי האופניים, כולל ה"גרנד טורס" דוגמת ג'ירו דה איטליה ו-טור דה פראנס. עולם הספורט המוטורי במסגרתו מועברים שידורים ישירים מסביב לשעון של סדרת מרוצי המכוניות הכי מאתגרת בעולם ובראשה מרוץ ה-24 שעות המתקיים בלה מאן מאז 1923, שידורים ישירים של אליפות האופנועים העולמית "הסופר בייק", שידורים ישירים של אליפות הפורמולה e – המילה האחרונה בטכנולוגיה והעתיד של עולם הספורט המוטורי, סיקור אליפות הראלי האירופאית המתרחשת בכל תנאי השטח האפשריים ובכל מזג אוויר, שידורים ישירים של האליפות העולמית למכוניות משפחתיות. עולם ספורט החורף הכולל שידורים ישירים של כל התחרויות העולמיות וכל האליפויות העולמיות של ענפי ספורט החורף השונים- מעל לאלף שעות של שידורים ישירים בעונה. עולם הסנוקר עם שידורים ישירים כל האליפויות העולמיות והטורנירים החשובים ביותר.

ערוץ דיסקברי, הערוץ המוביל בעולם מסוגו בתכנים דוקומנטריים מגיע גם אל סלקום tv.

ערוץ דיסקברי פועל ליצירת תוכן אמיתי ואיכותי אשר בא לחשוף בפני הצופים את העולם על כל פלאיו והדרו. הרשת פועלת בכ- 88 מיליון בתים בארצות הברית ונצפית ב-224 מדינות ברחבי העולם. היא מציעה בתכניה שילוב של ז'אנרים שונים הכוללים מדע, טכנולוגיה, חקר הרפתקאות, היסטוריה והצצות אל מאחורי הקלעים של חיי אנשים, מקומות וארגונים המעצבים ומשתפים את עולמנו.

הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.