קבוצת יורוקום, יבואנית Lumia, Panasonic, ZTE  ו- UNIDEN, קיבלה את הזיכיון לשיווק בארץ של מוצרי RUNTASTIC , מותג אוסטרי פופולארי. המותג כולל מוצרים, שירותים ואפליקציות בתחום הספורט והבריאות. כ-60 מיליון משתמשים רשומים בשרותי החברה האוסטרית המספקת פתרונות חומרה ותוכנה, ולמעלה מ-120 מיליון הורידו את האפליקציה שלה ברחבי העולם. החברה הוקמה ב-2009 ונמצאת כיום בשליטת תאגיד התקשורת הגרמני אקסל שפרינגר.

המוצר הראשון של המותג שתמכור יורוקום בישראל הוא RUNTASTIC ORBIT – צמיד כושר מעוצב שניתן לענוד בכל שעות היממה ולמדוד בעזרתו צעדים, מרחק, שריפת קלוריות, זמן פעילות יומי, איכות שינה ועוד. הצמיד עמיד במים ובעל זמן סוללה ארוך במיוחד של עד שבוע.

כמו כן, תשווק יורוקום רצועות דופק מתקדמות של המותג המסתנכרנות ישירות לטלפון, שעון GPS  המודד מרחק, דופק וקלוריות, משקל דיגיטלי המאפשר לסנכרן את המידע ישירות לטלפון, רצועת LED  לזרוע ועוד.

במקביל קיבלה יורוקום את הזיכיון למכירת מוצרי STK, מותג  אביזרי הסלולר הבריטי מהמובילים באירופה. יורוקום תשווק את מוצרי המותג הכוללים בין היתר מטענים מהירים לבית ולרכב, סוללות גיבוי, כבלי DATA ומגנים שונים למגוון טלפונים ניידים, כולל לאייפונים, אשר רובם עם חותמת MFI המעידה על אישור רשמי מחברת אפל.

מנכ"ל קבוצת יורוקום אילן גרינבוים: " בעולם ובישראל התפתח טרנד חדש שמשלב את עולם הספורט לאפליקציית מובייל, יורקום כחברה מובילה בתחום אביזרים נלווים מציעה מוצרים משלימים שיתנו מענה מתקדם לצורך שגילינו בשוק הישראלי. הזיכיונות החדשים מאפשרים לנו לשלב היטב בין עולמות הסלולר, הספורט התרבות והפנאי."

קרא עוד:  סוללת הגיבוי החדשה של שאומי תוכל להטעין את הטלפון וגם את המחשב במקביל (עדכון)

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.