חברת ESET, מפתחת האנטי וירוס NOD32, הכריזה היום על שחרור הגרסה החדשה של מוצרי האבטחה שלה לשוק הפרטי. הגרסאות החדשות מציגות טכנולוגיה חדשה לחסימת פרצות אבטחה, מנוע סריקה מתקדם לזיכרון המחשב ושיפורים גם בטכנולגית מחיקת האיומים שנתגלו.

"המטרה של ESET ביצירת הגרסאות החדשות היא לאפשר למשתמש להינות ממגוון האפשרויות שמציע העידן הטכנולוגי ועדיין להישאר בטוח". אומר רונן מואס, מנכ"ל ESET ישראל. "הגרסאות החדשות שומרות על המוניטין של הגרסאות הקודמות מבחינת צריכת המשאבים הנמוכה, בעוד הן מספקות הגנה טובה יותר מפני איומים חדשים שעדיין לא נתגלו, ואף הופכות לנוחות יותר וידידותיות יותר לשימוש".

"בימים אלו פושעי הרשת נוהגים להצפין היטב את התוכנות הזדוניות שלהם כדי להימנע מזיהוי. כדי להגדיל את סיכויי ההדבקה והנזק לקורבנות, הם נוטים לנצל פרצות אבטחה בדפדפני אינטרנט, קוראי PDF, במערכות ההפעלה ואפליקציות נוספות שמותקנות על המחשב" מוסיף מואס.

כדי להתמודד עם איומים אלה הרחיבה ESET את יכולות מנגנון הסריקה העיקרי שלה והוסיפה לו כמה פיצ'רים חדשים, ביניהם ניתן למצוא את חוסם פרצות האבטחה – Exploit Blocker – שהוא פיצ'ר חדש לחלוטין במוצרי ESET, שמסוגל לזהות ניסיון להדביק את המחשב בווירוסים תוך ניצול פרצות אבטחה באפליקציות השונות שמותקנות על המחשב. פיצ'ר זה מספק הגנה מפני איומים חדשים שטרם נתגלו, המכונים כ'איומי יום-אפס' (Zero Day).

פיצ'ר נוסף הוא מנגנון סריקה מתקדם לזיכרון המחשב אשר מספק שכבת הגנה נוספת ומטרתו לזהות וירוסים שנטענים למערכת עם עליית המחשב ולפני שתוכנת האנטי וירוס עצמה מתחילה לעבוד.

בנוסף לשיפור טכנולוגית הסריקה , צוות המחקר והפיתוח של ESET דאג לעדכן ולשפר גם את טכנולוגית מחיקת האיומים.

מחברת ESET מבטיחים שהגרסאות החדשות תומכות גם במערכות ההפעלה החדשות של Windows 8 ו- 8.1 ושלקוחות בעלי רישיון בתוקף יכולים לשדרג לגרסה החדשה ללא עלות.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.