הדור הבא של טאבלט Lenovo ThinkPad יציע מהירות הורדה של עד 21 מגה ומהירויות העלאה של עד 5.8 מגה לשנייה באמצעות טכנולוגיה של אריקסון

  • הטאבלט הראשון של לנובו מתהדר במודול פס רחב HSPA Evolution משובץ של אריקסון
  • מציע מהירויות הורדה של עד 21 מגביט לשנייה ומהירויות העלאה של עד 5.8 מגביט לשנייה
  • טאבלט ThinkPad הראשון של לנובו תוכנן מתוך מחשבה על עסקים והוא מבוסס על מערכת הפעלה אנדרואיד במטרה למלא את דרישת המשתמשים לשירותי ענן ולקישוריות בכל מקום ובכל עת

מחשב הלוח של לנובו, עם מערכת הפעלה אנדרואיד, ובתוכו מודול פס רחב נייד HSPA Evolution F5521gw של אריקסון (נסד"ק: ERIC) מציע למשתמשים את חוויית הפס הרחב הנייד המהירה ביותר בהתקנים מסוג זה. עם מהירויות הורדה של עד 21 מגביט בשנייה ומהירויות העלאה של עד 5.8 מגביט לשנייה, אפשר להפיק תועלת אפילו מכמה דקות פנויות. משמעות הדבר שחלפו הימים של בזבוז זמן על המתנות. אנשי עסקים יכולים כעת להיות פרודוקטיביים גם כשהם ממתינים בשדה התעופה הודות להשקת מוצר אולטרה-נייד המספק את החיבור הנייד לאינטרנט, למערכות העסקיות של החברה ולחשבונות הדוא"ל. הלקוחות יכולים לנצל כל דקה פנויה כדי לצ'וטט או לביקור מהיר באתרי רשתות חברתיות. דגם הדור בשלישי של ThinkPad Tablet יהיה זמין ברבעון האחרון של 2011.

"מחשב הלוח ThinkPad שלנו מעניק לאנשי המקצוע הניידים את הטאבלט העסקי הראשון שמאפשר להם להמשיך להיות פרודוקטיביים תוך הגנת נתונים וניהול ההתקן," אמר טום באטלר, מנהל השיווק העולמי של ThinkPad בלנובו.  "שילבנו את מודול F5521gw של אריקסון בדגם הדור השלישי שלנו כדי להעניק למשתמשים חיבור פס רחב נייד מהיר במיוחד בתוספת ליתרונות אחרים, כגון חסכוניות, צריכת חשמל נמוכה וחיי סוללה ארוכים.

קרא עוד:  לספור עד 16 (ליבות): AMD תשיק גם את Ryzen 9 3950X

מאחר והצרכנים כיום להוטים להיות מחוברים בכל עת,  והיכולות של מערכות קוד פתוח כגון אנדרואיד ושירותי ענן רק מעודדים את השימוש ביותר ויותר התקנים כגון מחשבים ניידים, קוראים אלקטרוניים, נגני מדיה וטאבלטים, שוק מחשבי הלוח צפוי לגדול במהירות בשנים הבאות. רוב מחשבי הלוח יכילו גם מודול פס רחב נייד משובץ.

מאטס נוריס, סגן נשיר למודולי פס רחב באריקסון, אמר, "אנו עדים למגמה ברורה הרומזת שעד מהרה, התקן לא מחובר ייחשב לחסר שימוש. מחקרים שערכה מעבדת הצרכנים של אריקסון מראים שמבלי להתחשב בהתקן שבו הם משתמשים, יותר ויותר אנשים מגלים עד כמה החיים קשים כאשר הם לא מחוברים לענן כל הזמן. לכן, אנו חוזים צמיחה ארוכת טווח לקישוריות משובצת במחשבי המחברת, הנטבוקים, מחשבי הלוח ומוצרי צריכה אלקטרוניים אחרים בשוק ההמוני."

לנובו משתמשת במודולי ה-HSPA של אריקסון בדגמים כגון מחשבי ה-ThinkPad הניידים שלה כבר מאז 2008. כעת, הודות למודול F5521gw שהושק בספטמבר 2010, לנובו תשיק את הטאבלט ThinkPad מהדור השלישי עם חיבור הפס רחב הנייד המהיר ביותר בשוק. דגם הדור בשלישי של ThinkPad Tablet יהיה זמין ברבעון האחרון של 2011.

גודלו של המודול כגודלו של כרטיסי PCI Express Mini, גודל סטנדרטי בתעשיית המחשבים האישיים. הוא יהיה זמין גם בפורמט קטן ודק יותר, כמו גם בגרסת חצי-גודל של כרטיס ה-PCI Express Mini החל מאוקטובר. גרסאות אלו מתאימות להתקנים קטנים יותר כגון נגני מדיה והתקני ניווט אישיים. כל שלוש הגרסאות של המודול מבוססות על המודמים המוכחים של ST-Ericsson מסוג Thor 21Mbps הפועלים הן ברשתות WCDMA/HSPA והן ברשתות GSM/EDGE.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.