אריקסון חושפת את חבילה חדשה ומורחבת של פתרונות ושירותים למסחר מהנייד (m-commerce). חבילה המתוכננת להאצת הגישה והתקשורת בין המערכת הצומחת של מסחר סלולרי לבין העולם הפיננסי, ומטרתה לחבור בזריזות לדור החדש של השירותים הפיננסיים הניידים.

אריקסון משיקה שני שירותים חדשים בסל מוצרי המסחר מהנייד – הארנק המלוכד (Ericsson Converged Wallet) וארנק לסוחר (Ericsson Merchant Wallet). השירותים הכלולים ב- Ericsson Merchant Walletיסייעו לספק למותגי וסוחרי אינטרנט גדולים פתרונות תשלום הכוללים תשלומים, עסקאות מטבע וירטואליות, ודירוג אמינות.

פלטפורמת הארנק של אריקסון (Ericsson Wallet Platform) מספקת פתרונות תוכנה ומאחסנת שירותים המאפשרים שירותים פיננסיים ניידים נוחים ומאובטחים, כגון, העברת כספים מאדם לאדם, תשלום חשבונות, תשלום לסוחרים והלוואות זעירות.

חבילת Ericsson M-commerce Interconnect משמשת כמוקד במערכת אקולוגית שלמה להעברת כספים, עסקאות ושירותים בין מינויים של רשת סלולרית וספקי שירותים אחרים (כגון בנקים, מוסדות להעברת כספים, ספקי שירותי תשלומים, ספקי אינטרנט).

אלון ברמן, מנכ"ל אריקסון אמר: "זוהי תקופה מלהיבה לתעשיית המסחר מהנייד, הצפויה לגלגל יותר מ-800 מיליארד דולר ברחבי העולם עד 2016. הארנק המלוכד של אריקסון יוכל לממש את הפוטנציאל הגלום בארנק הנייד (m-wallet) עבור מפעילים ומוסדות פיננסיים באמצעות העברה לארנק נייד של חשבונותיהם של יותר ממיליארד צרכנים שכבר משתמשים בפתרונות החיוב והגביה.כ-1.6 מיליארד אנשים ברחבי העולם משתמשים כבר במה שיכול להיחשב ארנק נייד מהדור הראשון: גישה קולית לחשבונות (לפני ואחרי הקנייה). כעת הם יכולים לעבור בקלות לדור הבא של ארנק נייד באמצעות Ericsson Converged Wallet. "

קרא עוד:  מחקר: מפתחי אפליקציות לאנדרואיד שיקרו כדי למנוע איבוד הרשאות מיותרות

אריקסון תרכוש את BelAir Networks, ספקית  Wi-Fi צפון אמריקנית העומדת בתקני Carrier Grade.

אריקסון הכריזה היום שהגיעה להסכם לרכוש 100% מהמניות של BelAir Networks ,ספקית  Wi-Fi קנדית בבעלות פרטית. באמצעות עסקה זו רוכשת אריקסון סל חזק של מוצרי Wi-Fi העומדים בתקני Carrier Grade, ניסיון מקצועי, זכויות קניין רוחני, וכן חוזים וקשרים קיימים עם לקוחות.

הרכישה מקדמת את אריקסון צועדת צעד נוסף לרשת המלוכדת באמת. השילוב בין המובילות של אריקסון בטכנולוגיות תשתית לסלולר לבין המעמד המוביל של BelAir Networks בתחום הציוד ל- Wi-Fi בתקני Carrier Grade יאיץ את שילוב הטכנולוגיות הסלולריות וה- Wi-Fi. רכישת BelAir Networks תשתלב באסטרטגית הרשת ההטרוגנית (hetnet) של אריקסון המשפרת את חווית הפס הרחב באמצעות דו-קיום של טכנולוגיות סלולריות  ו- Wi-Fi.

"אריקסון תוביל בשוק המאוחד והגדל של-Wi-Fi וסלולר, המונע בשיפור חווית משתמש הקצה. מיזוג מוצרי BelAir Networks המובילה ויכולותיה בסל מוצרי הרדיו הקיים של אריקסון יעשה זאת מהר יותר. אנו מקדמים בברכה את 120 האנשים המוכשרים מאד המצטרפים אלינו," אמר הנס וסטברג, מנכ"ל אריקסון.

הרכישה אמורה להיסגר במחצית הראשונה של 2012, על פי נהלי הסגירה המקובלים.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.