מבנה ה"קסטה"

גרסת מערכת ההפעלה הבאה של גוגל שאנחנו מרבים לדבר עליה, ה-Ice Cream Sandwich, מקבלת הערב אישור ממקור רשמי, יו"ר החברה אריק שמידט, שדיבר על תאריך השקתה.

הדיווחים השונים דיברו על כך שגוגל הולכת להשיק את גרסה 4.0 במהלך חודש הבא ונראה כי הם לא טעו בהרבה, כך ציין שמידט במהלך כנס Dreamforce שנערך בסן פרנסיסקו, כי מערכת ה-Ice Cream Sandwich תושק בחודש אוקטובר או נובמבר הקרובים.

העדכון הגדול של המערכת הולך ומתקרב והוא נחשב לחשוב ביותר מבין העדכונים האחרונים שכן בפעם הראשונה גוגל מאחדת בין שתי הגרסאות הטאבלטים והסמארטפונים לכדי גרסה אחת שתספק גם תמיכה טובה יותר ברזולוציות ההולכות וגדלות של הסמארטפונים וגם התאמה וניצול יעיל של מעבדי כפולי הליבה ויותר של המכשירים האחרונים שהושקו. כיום, גרסת ה-Gingerbread רצה על סמארטפונים וגם מספר לא מבוטל של טאבלטים, בזמן שגרסת Honeycomb היא הגרסה הרשמית לטאבלטים. ההשערות הם כי גרסת ה-Honeycomb תשתלב עם גרסת ה-Gingerbread ותספק אלמנטים שונים גם לסמארטפונים.

המכשיר הראשון שצפוי לצאת יחד עם השקת המערכת הוא ה-Nexus Prime שלפי הדיווחים יכיל כפול ליבה 1.5GHz ומסך מגע 4.5 אינצ' 720×1280 מסוג Super AMPLED HD ויוצר על ידי סמסונג.

וידאו: אריק שמידט בכנס Dreamforce.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.