אריק שמידט, מנכ”ל גוגל מגלה לנו פרטים אודות גרסת האנדרואיד הבאה למכשירי סלולר בתערוכת MWC בברצלונה. שמידט מגלה שהיא אכן תתחיל באות I. האמת, אנחנו כבר יודעים את זה, השמועות וכמה גורמים רשמיים אומרים שהיא תקרא Ice Creem Sandwhich (קסטה), אבל טוב שאריק שמידט מאשר את זה. בכל אופן, גרסה זו תספק שילוב של מה שאנחנו מכירים מאנדרואיד 2.3 (Gingerbread) לבין אנדרואיד 3.0 (Honeycomb).

זה נחמד לדעת שחלקים מאנדרואיד 3.0 יגיעו גם אלינו לטלפונים, יותר מעניין, זה איזה מהמרכיבים של אנדרואיד 3.0 נראה בסופו של דבר. עדיין לא ידוע מה יהיה מספר הגרסה, ומתי היא תצא, אך שמידט מזכיר לנו שם שעד עכשיו גוגל דאגו לשחרר גירסא חדשה (גדולה) כל חצי שנה, לכן משהו באזור דצמבר-יוני צפויה הגרסה להשתחרר כשלפניה ההודעה כמובן.

עוד דבר שאריק שמידט מדבר עליו בכנס בברצלונה, זה כמות הנרשמים בכל יום לחשבון הגוגל שלהם ממכשיר אנדרואיד: 350,000 ביום, שזה לערך 10 מליון משתמשים בחודש. מספר גדול מאוד ולא נראה כי זה צפוי להיעצר בקרוב.

לגבי כמות האפליקציות במרקט אומר שמידט כי כיום קיימים כ-150,000 אפליקציות, זאת כשלפני כחודשיים החבר'ה מ-AppBrain דיווחו שאנדרואיד מרקט כבר עבר את ה-200 אלף, שזה בהחלט נשמע דמיוני לאותה התקופה. וידאו מלא של האירוע בהמשך.

פורסם במקור באתר DrAndroid