לפני כשלושה חודשים, יצרנית המכשירים הסינית חשפה שני מכשירים חדשים, 2015 Neo 5 ו-Neo 5s, וכעת היא משדרגת את הליין במכשיר נוסף במותג Neo – ה-Neo 7, שמציג מפרט לשוק הבניים במחיר זול יחסית.

דגם ה-7 גדול במעט ומצויד במסך 5 אינץ' ברזולוציה צנועה של 960×540 פיקסלים, מערכת-על-שבב Snapdragon 410 של קוואלקום (Qualcomm) מרובעת ליבות ב-1.2 ג'יגה-הרץ, ו-1 ג'יגה-בייט של RAM בלבד. גם נפח האחסון מינימלי במיוחד עם 16 ג'יגה-בייט, והסוללה בנפח 2,420 מיליאמפר. המצלמות, לעומת זאת, כבר יותר משביעות רצון עם חיישן 8 מגה פיקסל באחורית ו-5 מגה פיקסל בקדמית.

המכשיר החדש מגיע עם תמיכה בסים כפול, הרחבת microSD וקישוריות LTE כאשר ייחודו הוא העיצוב המשלב זכוכית בגבו ומסגרת מתכתית יוקרתית. הוא ירוץ על מערכת ההפעלה אנדרואיד 5 Lollipop ועם מעטפת Color OS 2.1 המציעה פילטרים חדשים למצלמה ופלאש קדמי באמצעות המסך בעת צילומי סלפי.

החברה לא ציינה את מחירו, אבל הוא מוערך בכ-150 דולר בהתחשב במפרט הבינוני שלו. היא כן ציינה שהוא יגיע בשלושה דגמים – אחד שישווק בארה"ב, שני שישווק בהודו ושלישי שמיועד לשווקים בינלאומיים. ככל הנראה הוא יהיה זמין לרכישה במהלך השבועות הקרובים.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.