מותג האופנה היוקרתי אמפוריו ארמני (Emporio Armani) השיק שעון חכם חדש בשם הלא ממש חכם Emporio Armani Connected 2018. מדובר בדור השני של שעונים חכמים מבית היוצר הזה, וכמו קודמו הוא מבוסס על המערכת על שבב Snapdragon 2100 ומציע תמיכה בגרסה המעודכנת של wear OS, שנקראה כזכור Android Wear 2.0 בימים בהם הגיע השעון החכם הראשון של החברה לשוק.

Connected 2018 קצת חכם יותר וקצת יותר מצויד לעומת קודמו. החברה הוסיפה אלמנטים כמעט מתחייבים כמו חיישן פעימות לב, אבל במקביל הוסיפה גם GPS ותמיכה ב-NFC כדי לאפשר, היכן שיש, לבצע תשלומים דיגיטליים בקלות. יש גם תמיכה ב-Google Assistant כדי לספק אפשרות לבצע שאילתות קוליות.

השעון גם מציע תמיכה מלאה באפשרות לשחות עם השעון כולל צלילה לעומק בלחץ של עד 3 אטמוספרות, אבל המעקב אחר השחייה צריך להתבצע באמצעות אפליקציה חיצונית.

מסך המגע מציג באופן עקרוני מיצגי חוגה דיגיטליים חדשים של החברה, והשעון עצמו מציע גוף מפלדת אל חלד שעוטפת מסך בגודל 1.19 אינץ' שבתוכה משובץ גם חיישן תאורה סביבתי שלפי החברה יעזור לחסוך בזמן סוללה. הרצועות הניתנות להחלפה הן בגודל 20 מ"מ והמחירים שלו נעים בין 295 ל-395 דולרים. השעון אמור להיות זמין למכירה כבר לפני סוף החודש.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.