עוד לפני שהוכרז בפועל כבר זוכה Elephone S7 (אלפון אס 7), מה שמצטייר כמכשיר הדגל הבא של אלפון (Elephone), לכינוי 'S7 Edge הסיני'. בחודש הבא הוא אמור להיות מוכרז באופן רשמי, והמראה החיצוני בהחלט מזכיר את מכשיר הדגל של סמסונג (Samsung), והבחירה ב-S7 כשם הטלפון גם היא כנראה לא ממש מקרית. התצורה כמובן אינה יכולה להתחרות באמת עם מה שיש למכשיר של החברה הקוריאנית להציע, אבל Elephone S7 גם אמור לעלות כ-120 דולר בלבד, ואף פחות מכך, בתצורה הבסיסית שלו.

אז למה הוא זכה לכינוי הזה? בגלל שהקצוות של מסך ה-IPS בגודל 5.5 אינץ', וברזולוציית FHD, קמורים לחלוטין מלמעלה עד למטה, בתצורה שאינה משאירה מקום למסגרת, ובתצוגה שתופסת את כל המסך באמת מקצה לקצה. יש גם זכוכית הגנה, וכשהופכים את המכשיר, מגלים כי גם הגב קיבל טיפול דומה והוא מעוגל קצוות מלמעלה עד למטה.

מבחינת מעבד יהיה מצויד Elephone S7 במעבד ה-Hekio X20 בעל עשרת הליבות של מדיה-טק (MediaTek). אלפון תשיק את המכשיר עם תצורה בסיסית של 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-16 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון מובנה, חיישן טביעת אצבע שמשובץ בכפתור הבית, ומצלמות 16 מגה-פיקסל ו-8 מגה-פיקסל מקדימה ומאחורה ביחד. התצוגה הגבוהה היא עם 3 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון. יש גם תמיכה ב-HotKnot, הטענה OTG ומערכת ההפעלה היא אנדרואיד 6. הצבעים לבחירה הם כחול עמוק או ירוק עמוק.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.