יצרנית המכשירים הסינית אלפון (Elephone) כמעט שלא ממתינה בין הכרזה להכרזה של דגמים חדשים. הפעם היא לקראת השקה של מכשיר חדש, M3 Pro, המציג מפרט חזק למדי כדגם משודרג של ה-M3 שהוכרז בחודש שעבר.

כפי שניתן לראות בתמונות, המכשיר החדש מצויד במסגרת מתכתית וגימור גבוה למדי, דבר שאופייני לדגמים האחרונים שלה כמו P7000 ו-P8000, כאשר המסך הוא בגודל 5.5 אינץ' עם זכוכית קמורה (2.5D) ברזולוציה של 1080p תוצרת LG. גם המצלמה הגיעה מבית סוני, לא פחות מ-21 מגה פיקסל עם חיישן IMX230, אותו אחד הקיים במספר מכשירים כדוגמת הליין האחרון של מוטורולה.

הוא ירוץ על שבב מתומן הליבות Helio P10 של מדיה-טק תומך 64 ביט, כולל בגבו חיישן טביעות אצבע וזיכרון פנימי של 3 ג'יגה-בייט עם אחסון של 32 ג'יגה-בייט. הוא גם יהיה הראשון של החברה שיגיע עם מערכת האנדרואיד 6.0 ישירות מהמפעל. המחיר הרשמי ותאריך ההשקה ייחשפו בקרוב.

אלפון עורכת בימים אלה מבצע מכירות באתר GeekBuying והחל ממחר (12.12) ובכל שעה יוצע דגם נבחר של שהחברה במחיר של 12.12 דולר בלבד. עדכון: המבצע בתוקף עד 15 לדצמבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.