אלפון (Elephone) הסינית הכריזה על מכשיר חדש שמיועד לשוק הביניים שהנקודה המעניינת ביותר בו היא סוללה בנפח עבודה של 4,600 מילי-אמפר/שעה שאמורה לפי החברה להספיק ל-330 שעות המתנה או 50 שעות שמיעה למוזיקה או 15 שעות צפייה רצופה בסרטים.

מעבר לכך מציע המכשיר תצורה שמתאימה לסיווג שלו כמכשיר ביניים, במיוחד אם מתייחסים למחיר שלו שעומד על 129.99 דולרים, לפחות עד סיום תקופת ההזמנות המוקדמות בסוף החודש.

ה-P4000 מגיע עם מסך 5 אינץ' ברזולוציית HD והוא מבוסס על מערכת על שבב MT6735 של מדיה-טק (MediaTek) שהיא מערכת הבנויה על ארבע ליבות 64 ביט של ARM במהירות של 1.3 ג'יגה-הרץ. המערכת על השבב הזו תומכת גם בטעינה מהירה, כך שטעינה מלאה על פי החברה אמורה להמשך כשעתיים בלבד.

הוא מגיע עם 1 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו08 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון פנימי בלבד. המצלמה האחורית היא מצלמת 13 מגה-פיקסל המבוססת על חיישן של סמסונג (Samsung), והקדמית מציעה גודל של 2 מגה-פיקסל בלבד. המכשיר תומך בסים כפול, כולל LTE, והוא מגיע עם קישוריות בלוטות' 4.0 ו-WiFi עד 802.11n. למרות התצורה הבינונית אמור המכשיר להגיע עם אנדרואיד 5.1 היישר מהקופסה. עוביו של המכשיר 9.6 מ"מ.

לפרטים נוספים ולהזמנה מוקדמת, למי שמעוניין בכך, לחצו כאן.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.