יצרנית המכשירים הסינית אלפון (Elephone) השיקה לאחרונה את Elephone A5, המנסה להביא את המאפיינים של Huawei P20 Pro אבל בתג מחיר נמוך בהרבה.

Elephone A5 אינו מנסה להסתיר את העובדה כי המראה החיצוני שלו הוא בהשראת המכשיר של וואווי. בין אם זה המסך מקצה לקצה עם המגרעת, או הגב הצבעוני שבמקרה הזה הוא שילוב של שלושה צבעים ואותו היצרנית מכנה בשם "Twilight" (דמדומים).

אבל מלבד זאת ואולי הדבר העיקרי, Elephone A5 מציע מערך צילום משולש מאחור, המשלב יכולות צילום חכמות עם בינה מלאכותית (AI). המערך כולל חיישן ראשי של 12 מגה-פיקסל המסוגל לצלם בתנאי תאורה קשים, לצד חיישן 5 ו-0.3 מגה-פיקסל. מקדימה יש זוג חיישנים כשהאחד הוא 20 מגה-פיקסל והנוסף הוא 2 מגה-פיקסל.

שאר המפרט כולל מסך 6.18 אינץ' ברזולוציית +Full HD עם מגרעת בחלק העליון ושוליים צרים יחסית בחלק התחתון. הוא רץ על שבב Helio P60 של מדיה-טק (MediaTek) לצד 4 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-64 גיגה-בייט לאחסון. הסוללה חזקה יחסית והיא בהספק 4,000 מיליאמפר/שעה והוא פועל על מערכת האנדרואיד בגרסה 9.0.

Elephone A5 מגיע בגרסה מותאמת לטווח התדרים האירופי (כמו בישראל) ובגרסה המיועדת לשימוש במזרח. מחירו בעת ההשקה הוא 199.99 דולרים, שהם כ-750 שקלים לפני מיסים.

Elephone A5

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.