אלקטרוניק ארטס (Electronic Arts) הכריזה במהלך מסיבת עיתונאים שערכה לקראת E3 2018 על שירות מנויים חדש בשם Origin Access Premier, שיוצע לשחקני PC. השירות מתווסף למנוי Origin Access הקיים ומציע לגיימרים חבילת תוכן מורחבת הכוללת גם משחקים חדשים, ואף גישה מוקדמת למשחקים שטרם שוחררו למכירה.

בעוד שהמנוי הנוכחי ל-Origin Access מציע גישה לחלק מקטלוג העבר של אלקטרוניק ארטס, מתוך מבחר משתנה של כ-100 משחקים, מנויים ל-Origin Access Premier יוכלו לדוגמה לקבל את משחקי הספורט החדשים Madden NFL 19 ו-FIFA 19 לפני כולם, לשחק בכותר הפעולה Battlefield 5 כשבוע לפני תאריך ההשקה הרשמי שלו, וכן לראות מה מתרחש בכותר הפעולה מרובה המשתתפים Anthem מבית Bioware הרבה לפני שכולם יוכלו לרכוש אותו.

כל משחק חדש שיושק במסגרת Access Premier יישאר נגיש למנויים ללא הגבלת זמן. בנוסף, מנוי הפרימיום כולל את כל מה שמוצע במנוי הרגיל – גישה למאגר המשחקים הקיים, והנחה של 10% בעת רכישת משחקים נוספים דרך שירות Origin, כולל משחקים שלא פותחו בידי אלקטרוניק ארטס עצמה. עלות מנוי הפרימיום תהיה 14.99 דולרים לחודש או 99.99 דולרים לשנה, לעומת מחיר של 4.99 דולרים לחודש או 29.99 דולרים לשנה בעבור המנוי הרגיל.

החבילה תוצע ללקוחות החל בקיץ הקרוב.