מחסני חשמל

רשת מחסני חשמל הגדירה לאחרונה את תחום הגיימינג כמנוע צמיחה מרכזי לשנה הקרובה ובמסגרת יישום האסטרטגיה חתמה השבוע על הסכם פרזנטור עם היוטיובר הפופולרי בישראל, עידן תלם, מיוצג ספוט ייצוג אומנים, שיסייע לקדם את הפעילות הענפה של הרשת בתחום. על פי הערכות הסכום אותו יקבל תלם נאמד בעשרות אלפי שקלים.

עידן תלם (20), תושב חיפה, מנהל את ערוץ היו-טיוב המוביל בישראל INDE GAME, עם למעלה מרבע מיליון מנויים ו- 50 מיליון צפיות, מה שהקנה לו את התואר "גיימר השנה 2018". במסגרת שיתוף הפעולה יעלה תלם במהלך השנה הקרובה מספר סרטונים לעמוד היוטיוב שלו שאותם הוא יפיק בצורה מלאה החל משלב התסריט, דרך הצילום ועד לעריכה שכל מטרתם תהיה להנגיש לצופים בצורה הייחודית את מתחם הגיימינג האינטרנטי החדש אותו משיקה הרשת. מעבר לכך, יעלה תלם פינה חודשית במהלכה יפתיע מעריצים שלו בביתם.
החיבור עם עידן תלם הינו המשך ישיר להחלטה של הרשת להיכנס לתחום היבוא האישי של מחשבים ניידים ונייחים עם פתיחתה של חנות ייעודית באזה"ת בראשון לציון, שמציעה מגוון מחשבים שנרכשו בצורה ישירה מרשתות ברחבי ארה"ב. בקרוב תודיע הרשת על שיתוף פעולה ייחודי עם  ענקית המחשוב הטאיוואנית ASUS  בתחום מחשבי הגיימינג ובעוד מספר חודשים צפויה הרשת לפתוח את חנות הגיימינג הגדולה בישראל.

לדברי לירון כץ, מנהל הפיתוח העסקי של רשת מחסני חשמל, "שיתוף הפעולה עם עידן הינו נדבך נוסף בביסוס מעמדה של רשת מחסני חשמל כגורם המוביל בישראל בעולם הגיימינג, תחום שמאופיין בקצב צמיחה חסר תקדים בשנים האחרונות בהשוואה לקטגוריות אחרות ומהווה את אחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של הרשת לשנת 2019".

קרא עוד:  מפלצתי אפילו יותר: ROG Phone II Ultimate Edition יצויד בזיכרון מורחב

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.