אלקטרה מוצרי צריכה היום הודיעה החברה על השקת תת הרשת "מחסני חשמל דיגיטל" בהשקעה כוללת של 10 מיליון שקלים.

תחום הסלולר ברשת מחסני חשמל הוגדר לאחרונה על ידי זאב קלימי כאחד ממנועי הצמיחה המרכזיים של החברה בתחם קמעונאות החשמל לצד מותגי החשמל הפרטיים. בשנה האחרונה רשמה החברה גידול של 111% (במונחים כספיים) וגידול של 206% (במונחים כמותיים) במכירות ציוד קצה בתחום הסלולר. זאת, בעוד שהצמיחה של מכירות ציוד קצה בשוק הפתוח (ללא המפיצות) הייתה 6% בלבד במונחים כספיים וב-10% במונחים כמותיים. לירון כץ, המשמש כיום כמנהל הפיתוח העסקי של רשת מחסני חשמל, ינהל את הרשת החדשה.

"מחסני חשמל דיגיטל" מתבססת על 23 חנויות Smartphone שנרכשו על ידי א. מ. צ לפני שלושה חודשים בתמורה ל-6 מיליון שקלים. אלה יצטרפו ל-8 חנויות הפועלות כחנות בתוך חנות בסניפי מחסני חשמל בירושלים, באילת, בחדרה ובהרצליה. גודל חנויות אלה נע בין פני 20-70 מ"ר, כשבתוכניות החברה להטמיע את הקונצפט בכל אחד מסניפי רשת מחסני חשמל, במתכונת של "חנות בתוך חנות".

הקו העיצובי המאפיין את סניפי מחסני חשמל דיגיטל הוא נקי וחדשני. בכל חנות תהיה תצוגת תכלית של עשרות דגמי סלולר של כל הדגמים הפופולריים ועמדות התנסות חדישות ומעוצבות. לשירות הלקוחות יעמדו נציגי מכירות שעברו הכשרה מקצועית מקיפה במטרה לאפשר ללקוח להתנסות במקום אחד בכל האפשרויות הקיימות בשוק טרם קבלת החלטת הקנייה.

מעבר לכך, בתוך החנויות יפעלו מעבדות תיקונים לכל סוגי המכשירים. הלקוחות יוכלו להשאיר את הטלפונים התקולים שלהם בכל אחד מסניפי מחסני חשמל ברחבי הארץ והרשת תעביר אותה למעבדת התיקונים הראשית משם הם יוחזרו ללקוח ללא תוספת תשלום. בנוסף תפעיל הרשת מעבדת תיקוני אקספרס ב20- סניפים נבחרים.

זאב קלימי, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה ציין, "השקת מחסני חשמל דיגיטל הינה נדבך נוסף ביישום אסטרטגיית הצמיחה של אלקטרה מוצרי צריכה לשנים הקרובות". לדבריו, "תחום קמעונאות החשמל בחברה בכלל ובתוך כך מכירות מוצרי הקצה בתחום הסלולר נמצאים בעלייה מתמדת .אין לי כל ספק כי הרחבת הפריסה הארצית, ההנגשה של הרשת לקהלים חדשים והאפשרות לבצע גם רכישות דיגיטליות של מגוון המוצרים, כל אלה יאפשרו לא.מ.צ לממש את יעדי הצמיחה העומדים בפניה הלכה למעשה".

*הודעה לעיתונות