פרסי EISA

מדי שנה בוחרת EISA, האגודה האירופאית להדמיה וקול (European Imaging and Sound Association) את המכשירים הניידים הטובים ביותר לאות שנה. השנה התחרות הייתה קשה, אך בסופו של דבר היא בחרה ב-Huawei P9, שאנו כיננו אלגנטי ושאפתני, כטלפון שמציע את הטוב ביותר כשלוקחים בחשבון את כל המדדים. באגודה מציינים כי "אין להמעיט בערך של לעשות את כל הדברים באופן מדוייק וזה בדיוק מה שהצליחו להשיג בוואווי עם ה-P9". כמו כן צוין לשבח שיתוף הפעולה עם לייקה (Leica) שהוליד את תצורת הצילום הייחודית הכוללת מצלמת צבע לצד מצלמת שחור/לבן. גם עיצוב המכשיר צוין כמרשים .

מכשירים אחרים שבלטו בתחומם הם Galaxy S7 ו-Galaxy S7 Edge של סמסונג (Samsung) שזכו בפרס "מכשירי הטלפון החכמים עם המצלמה הטובה ביותר". גם אנו בביקורת באתר שיבחנו את המצלמת הדור הנוכחי של המכשירים. LG G5 זכה בפרס ה-"חדשנות בתחום הניידים" בגין התמיכה במודולים השונים. CoolPad Torino זכה בפרס "המכשיר המוזל הטוב ביותר" כשב-200 אירו הוא מציע מפרט ששמור למכשירי דגל יקרים יותר, כולל קורא טביעות אצבע, קישוריות 4G מעבד מתומן-ליבה ומסך בגודל 5.5-אינץ'.

HTC 10 קיבל את התואר 'המכשיר המתקדם ביותר' בזכות המפרט הטכני החזק שכולל את המערכת על שבב Snapdragon 820, זיכרון עבודה בנפח של 4 ג'יגה-בייט, שמע באיכות גבוהה ומצלמת 12 אולטרא-פיקסל עם מייצב תמונה.

השנה בחרה הארגודה גם מכשירים שמוגדרים כמחשוב לביש והשעון Garmin Fenix 3 HR קיבל את פרס "המכשיר הלביש הטוב ביותר". כן העניק EISA העניקו למשקפי ה-VIVE של HTC את פרס "משקפי המציאות המדומה הטובים ביותר". את רשימת הפרסים המלאה ניתן למצוא באתר האגודה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.