תמונת היח"צ של ה-HTC One Max

ללא ספק חודש ספטמבר הולך להיות חודש לוהט בתחום המובייל – החל מהכרזת היורש של סמסונג בסדרת הפאבלטים, ה-Galaxy Note 3 ב-4 בספטמבר בצמוד ה-IFA בברלין, דרך הכרזת ה-iPhone 5S והדגם הזול, ה-iPhone 5C שככל הנראה תתקיים ב-10 בספטמבר, וכלה בהכרזה הגדולה של HTC על הפאבלט החדש של החברה, HTC One Max.

ה-Max, או בשמו הקודם HTC T6, מעורר כבר במשך חודשים תהודה רבה ברחבי האינטרנט, שנובעות בעיקר מהשמועות על מפרטו המתקדם. לפי אותן שמועות, ה-Max צפוי להגיע עם מסך בגודל 5.9 אינץ' ברזולוציית Full HD, מערכת על שבב Snapdragon 800 של קוואלקום (Qualcomm) שמורכבת ממעבד מרובע ליבות במהירות שעון של 2.3 ג'יגה-הרץ, זיכרון RAM בנפח 2 ג'יגה-בייט, זיכרון אחסון פנימי בנפח של 32 או 64 ג'יגה-בייטיחד עם חריץ להרחבת זיכרון באמצעות כרטיס microSD וסוללה ענקית בנפח של 3,300mAh. עיצובו של ה-Max כבר נחשף, כאשר תמונה שלו צצה ברשת וחשפה מראה כמעט זהה ל-HTC One.

תמונת היח"צ של ה-HTC One Max

 

כעת, המדליף הידוע evleaks, שאחראי להדלפות רבות של תמונות מכשירים עתידיים, מדליף תמונת של הפאבלט החדש של HTC, תמונות המוגדרות כ-"תמונות יחסי ציבור לא סופיות" של המכשיר. בתמונות אלו ניתן לראות שבהתאם לשמועות שצפו לרשת, ה-Max יהיה בעצם גרסה מוגדלת של ה-HTC One, והוא יגיע עם מפרט משובח יותר מאחיה הקטן.

קרא עוד:  דיווח: וואן פלוס עשויה להשיק טלפון מוזל בשם OnePlus 8 Lite

כעת נותר רק לחכות לסוף ספטמבר, למועד הכרזתו של ה-Max, כדי לגלות האם גם השמועות על מפרט המכשיר הנן נכונות ולא רק השמועות על מראהו.